Barva na vlasy od kadeřnice

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1604
1.11.21 20:20

Barva na vlasy od kadernice

Devcata zdravim. Chtela bych docilit barvu jaka je na obrazku. To lze docilit jenom prelivem? Neexistuje nejaka barva co vydrzi dele nez preliv? Vzdy u kadernice ukazu obrazek barvy a bud to tam necha dele a vyjde z toho chladna barva, ktera se neztotoznuje co chci. To je takovy problem docilit takove barvy co je na obrazku? Dekuji za nazory

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1604
1.11.21 20:21

Prikladam foto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1087
1.11.21 20:45

Ale toto není přeliv ale melír nebo ombré.
Takže to bude asi ten rozdíl.
:nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1958
1.11.21 20:49
@sarah1618 píše:
Takže to bude asi ten rozdíl. :nevim:

Přesně. Navíc ta studená blond není zdaleka tak jednoduchá a už vůbec ne si ji na těch vlasech udržet (vím o čem mluvím).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18526
1.11.21 20:52

@migmina Je to problem. Ja ji treba temer takovou mam. Ale to je tim, ze uz jsem hodne sediva, takze mi staci pigmentovany sampon. Vydrz, casem taky zesedivis :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1572
1.11.21 21:00

Tahle barva je docela dost problém, člověk stráví hodiny v kadeřnictví a vysolí majlant. Ono to asi nějak samodomo taky jde, jako ostatně všechno, ale podle toho to pak vypadá… :jazyk: Btw dost to ničí vlasy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12149
1.11.21 21:06

A především jde o přesvícenou fotku. Reálné vlasy v pohybu takhle vypadat nebudou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6445
1.11.21 21:12

Mám na hlavě tady to. Kdybych ti napsala, kolik mě to v průměru stojí na měsíc, tak mi to nebudeš ani věřit.
Je to rovněž jedna z těch modernějších záležitostí. Než jsem našla kadeřnici, která tohle dokáže, tak jsem přišla o hustou hřívu do pasu. Šla jsem z černých, poněvadž mé vlasy jsou už hodně prošedivělé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1604
1.11.21 21:12
@sarah1618 píše:
Takže to bude asi ten rozdíl. :nevim:

Ano je to melir, ktery pak zafixuje prelivem. Vzdy mi udela melir a pak kydne preliv a vysledek je chladna sediva

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1087
1.11.21 21:18

@migmina aha
Tak to bych změnila kadeřnici
Pokud Ti dělá melír, tak by neměl být problém víceméně tuto barvu trefit

Ale té “módy” šedých a stříbrných vlasů jsem si také všimla, a když jsem byla na balaylage, tak jsem své paní kadeřnici říkala, že možná ani žádný přeliv už na to nechci, ze nechci mít šedé ani stříbrné vlasy, ale blond..

Takže už Tě chápu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
2.11.21 08:10

Tento odstín je hodně težký, tak zkusit jinou ale připrav se, že to bude dražší asi no :) :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat