Barva na vlasy šediny

80
8.3.17 14:14

barva na vlasy šediny

Ahoj. Poradíte jaká barva je nejlepší na počínající šediny? Používala jsem dosud Loreal Preferance, ale teď už se mi poněkolikáté stalo, že byly šediny vidět krátce po nabarvení. Klidně si ráda připlatím za kvalitu. Barvím na blond. Díky moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35833
8.3.17 18:24

Ja si take necham poradit. Me zase sediny prolezaji po vsech odstinech, krome tmave hnede bez ohledu na znacku. Chtela bych stredne hnedou, ale to jsou videt prakticky hned. Ta tmave hneda po opakovanem barveni dela na delsich vlasech prakticky cernou, neni to ono.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2126
8.8.19 15:49

Ahoj, nějak začínám víc a víc šedivět. Dřív jsem se barvila 1× za 6 týdnů, ještě minulý rok 1 x za 5 týdnů, ale teď už mi přijdou odrosty hrozné po 3 týdnech. Chodím ke kadeřnici, ale dávat každé 3 týdny 800,– by byla darda.
Takže bych se občas chtěla nabarvit doma. Již jsem se barvila minulý měsíc, ale přišlo mi, že se barva na šedinách brzo vymyla, ač byla psaná na 100%krytí šedi. Vlasy mám tmavě hnědé, ale postupně přecházím na světlejší.
Máte nějaký tip na barvu, se kterou jste spokojené a která perfektně kryje šediny?
Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1559
8.8.19 15:57

Syos - Sladká bruneta :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
718
8.8.19 16:07

Také jsem se bavila doma barvami z drogerie, vyzkoušela jsem jak levnější, tak drahé, ale po cca. měsíci výsledek naprosto stejný - šediny byly hned vidět. Teď chodím ke kadeřnici a jsme domluvené, že po cca. 2,5 měsících střídáme komplet barvení celé hlavy s dobarvením odrostů. Jsem naprosto spokojená i mi přijde, že její barva vydrží mnohem déle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
653
8.8.19 16:16

Kupuju Loreal Casting Creme a s touto barvou jsem spokojená. Jinak kámoška chodí ke kadeřnici, ale aby překlenula čas mezi barvením, tak si kupuje barevné tužidlo a přejede si jen odrosty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2126
8.8.19 16:55
@Ju21na píše:
Také jsem se bavila doma barvami z drogerie, vyzkoušela jsem jak levnější, tak drahé, ale po cca. měsíci výsledek naprosto stejný - šediny byly hned vidět. Teď chodím ke kadeřnici a jsme domluvené, že po cca. 2,5 měsících střídáme komplet barvení celé hlavy s dobarvením odrostů. Jsem naprosto spokojená i mi přijde, že její barva vydrží mnohem déle.

Mně také přijde barva od kadeřnice lepší, ale jak říkám, vlasy mi rostou rychle, šedin je hodně a dávat každé 3-4 týdny 800,– je pro mě dost. Jinak to také střídáme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2126
8.8.19 16:56
@Kari-nka píše:
Kupuju Loreal Casting Creme a s touto barvou jsem spokojená. Jinak kámoška chodí ke kadeřnici, ale aby překlenula čas mezi barvením, tak si kupuje barevné tužidlo a přejede si jen odrosty.

A to tužidlo jak vydrží? Jen do umytí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15077
8.8.19 17:29
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
746
8.8.19 17:44
@MickaSonda píše: