Barva očí - vaše zkušenosti

• Fotoalbum (6)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
9.1.22 06:38

Barva očí - vaše zkušenosti

Holky, dle vašich zkušeností- jakou barvu očí si myslíte, že bude mít naše malá? Teď má 7 týdnu. Manžel je přesvědčený, že po něm- modré, já bych ráda hnědé po mě :D starší dcera je ma modré po manzelovi, je to modrooka blondynka :) malá je od narození tmavovlasa… manzeluv otec je modrooky, matka oci hnede, mi rodice oba hnedooci.

Příspěvek upraven 09.01.22 v 06:47

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11927
9.1.22 06:45

Vidím modrý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3694
9.1.22 06:49

Tož dcera po tatínkovi modrozelené, po narození měla takovou tu „uni barvu“ a až pak se to vybarvilo. Syn se narodil už hnědooký, jako já :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19593
9.1.22 06:56

Vypadá to na modré. Já mám obě děti hnedooke a po modré nebyla od narození ani stopa. Oba měli hned tmavě šedé oči, co do cca půl roku zhnedly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9664
9.1.22 07:04

Modré… jdyby měla hnědé měla by je takové ocelově modrocosi… každopáídně jestli ji začnou světlat tak je to jasný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
692
9.1.22 07:32
@martina191210 píše:
Holky, dle vašich zkušeností- jakou barvu očí si myslíte, že bude mít naše malá? Teď má 7 týdnu. Manžel je přesvědčený, že po něm- modré, já bych ráda hnědé po mě :D starší dcera je ma modré po manzelovi, je to modrooka blondynka :) malá je od narození tmavovlasa… manzeluv otec je modrooky, matka oci hnede, mi rodice oba hnedooci.Příspěvek upraven 09.01.22 v 06:47

Mám to úplně stejně jako ty, tak ze zkušenosti si myslím, že malá zůstane modrooká :)
Já mám hnědé oči, manžel modré. Přála jsem si, aby aspoň jedna dcera byla hnědooká, ale nic z toho nebylo… :lol:
Starší je modrooká blondýna, mladší je hnědovláska, ale oči má taky modré :) Už mají 7 a 5let, tak už je to asi dané :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
86
9.1.22 07:37

U nás byly hnědé oči jasné už asi 2. nebo 3. den, předtím taková tmavě šedá barva. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7184
9.1.22 07:39

@martina191210 Vypadá to, že bude mít modré oči.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1567
9.1.22 07:45

Také bych řekla, že modré.
Moje děti mají oči hnědé a bylo to jasné už když byly miminka. Nebyl tam ani náznak modré barvy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33748
9.1.22 07:48

Modré, maximálně šedé, zelené. Hnědooký dítě se narodilo s úplně černými duhovkami.
Přesně takhle nádherně modrý oči měly další děti. Dneska má dcera zelené a syn modré oči :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11373
9.1.22 07:50

Syn měl docela dlouho stejně modré jako vaše malá a má zelenohnědé. Tak vyčkej a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
687
9.1.22 07:58

Naši kluci 9m mají oči modré se svetloulince hnědou
Dr nám tenkrát říkala, že modré oči má většina miminek a do půl roku až do roka se to může změnit… Já měla třeba modré oči cca do roka :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
9.1.22 08:12

Dle mého také modré… Každopádně malá je rozkošná, ten utrápený výraz na první fotce je boží :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24216
9.1.22 08:26

Dcera měla stejný, teď má hnědozelenou barvu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19930
9.1.22 08:31

Dvě moje děti mají hnědé oči, dvě modré. A těm hnědookým se barva vyvíjela poměrně dlouho, měnila se od tmavomodrošedé přes šedozelenou po zelenošedou až hnědou. Oříškove hnědá se ustálila zhruba v roce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat