Barva vlasů a nízké sebevedomi

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
29.6.22 22:13

barva vlasů a nízké sebevedomi

Ahoj holky…měla jsem tmavší blond až do hněda, ale nebyla jsem s tou barvou spokojena, tak jsem si je teď poprvé v životě nechala obarvit na “světlejší” ale bohužel se v tom necítím dobře, přijde mi to úplně bílé a vím, že si na to nezvyknu. Brečím každý den minimálně 3× a nemohu se na sebe ani podívat… vlasy nosím jen v culíku. Možná je to trochu přehnané, ale trápím se. Co mám dělat? Pokud se obarvim na původní, tak se mi to vymyje a bude to rezavé? Ale pokud si dám treba hnědou, tak se bojím, ze se v tom budu cítit stejne…Poraďte mi prosim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5097
29.6.22 22:17

Šla bych ke kadeřnici ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1306
29.6.22 22:17

Proste tam hod tmavsi preliv :nevim: bic jinyho neudelas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4650
29.6.22 22:20
@iamann01 píše:
Brečím každý den minimálně 3×

Kolikrát denně brečíš, když se ti přihodí něco fakt blbýho?
A kolikrát, když přijde tragédie?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
425
29.6.22 22:31
@MrsNorris píše:
Kolikrát denně brečíš, když se ti přihodí něco fakt blbýho?
A kolikrát, když přijde tragédie?

Já bych zvýšila frekvenci denního pláče

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26407
29.6.22 23:00
@iamann01 píše:
Ahoj holky…měla jsem tmavší blond až do hněda, ale nebyla jsem s tou barvou spokojena, tak jsem si je teď poprvé v životě nechala obarvit na “světlejší” ale bohužel se v tom necítím dobře, přijde mi to úplně bílé a vím, že si na to nezvyknu. Brečím každý den minimálně 3× a nemohu se na sebe ani podívat… vlasy nosím jen v culíku. Možná je to trochu přehnané, ale trápím se. Co mám dělat? Pokud se obarvim na původní, tak se mi to vymyje a bude to rezavé? Ale pokud si dám treba hnědou, tak se bojím, ze se v tom budu cítit stejne…Poraďte mi prosim

Běž ke kadeřnici a poraď se s ní. Zrovna tohle je fakt problém roku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
21723
30.6.22 10:03

1. zajdi do nějakého slušného kadeřnictví a nech si to nabarvit. Pokud to máš dobře odbarvené, tak to nejspíš zvládenš nabarvit i sama, ale vzhledem k tomu jak si rozbitá bude lepší o sebe nechat trošku pečovat.

2. najdi si psychoterapeutku a začni se učit mít sama sebe ráda.

začni alespoň tady

https://www.grada.cz/…-sobe-10465/

a možná i tuhle knihu

https://www.kosmas.cz/…ka-odolnost/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
560
1.7.22 00:07

Holka primárně budeš muset řešit svůj psychický stav. Protože tohle opravdu není v pořádku. Snad každá žena měla někdy na hlavě barvu/střih, ze kterého neskákala kilometr do výšky. Ale brečet kvůli tomu třikrát denně to fakt nejde. Takže zajdi si k dobré kadeřnici. Vymyslete řešení, které se ti bude líbit a potom ideálně vyhledej psychologa. A začni pracovat na své psychické pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6505
4.7.22 08:05
@smile_xxx píše:
Já bych zvýšila frekvenci denního pláče
:lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek