Barvení henou - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JanaK30
Povídálka 44 příspěvků 05.03.18 13:42
barvení henou

Máte prosím někdo zkušenost s barvením henou? Přestala jsem si barvit vlasy, barvila jsem se ze své světle hnědé 15 let na blond. Používala jsem barvy z drogerky. Klasické barvy již nechci, ale ty odrosty jsou šílené. Chytá blond hena? Co udělá na místě, kde je odbarvená blond? Nejraději bych blond, ale lákala by mě i nějaká zrzavá, nebo červená. Mám, ale obavy, co to udělá na staré barvě a pokud by to byla hrůza…vymyje se časem?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.18 13:56

Henna vlasy nikdy nezesvětlí a vymývá se pomalu nebo vůbec. Na odbarvené blond se může zvláště při krátkém rozestupu stát, že chytne do zelena. Existuje i směs bylinek na blond, ale já to používala jako regeneraci na hnědé vlasy, nechytlo to nijak. Mamka používá léta klasickou hennu (zrzavou). Postupně jí to dobarvovalo černé vlasy, jak přibývaly šediny. Nyní má vlasy oranžové, ale sluší jí to.

Gerberka
Závislačka 3186 příspěvků 05.03.18 14:33

Ahoj, hennou si vlasy barvím strašně dlouho, snad 25 let…je to super, vždycky si říkám – ještěže něco takového existuje!

Doporučuju jednak pročíst zdejší témata ohledně „barvení hennou“, tam jsem psala mockrát moje zkušenosti a jednak server www.dlouhevlasy.cz – tam je nejvíc informací ohledně henny, krytí šedin a zkrátka „jak na to“. ;)

Určitě nyní odstup od barvení – jestliže jsi barvila tak dlouho „chemickou“ barvou, tak vydrž minimálně 4 týdny, než zkusíš nějakou hennu nebo hennovou směs

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Rebel Limberský: Nařkl slávistického bosse Tvrdíka z ovlivňování zápasu

David Limberský (35) opět potvrdil, že je právem označován za největšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >