Reklama

Barvení henou - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JanaK30
Povídálka 44 příspěvků 05.03.18 13:42
barvení henou

Máte prosím někdo zkušenost s barvením henou? Přestala jsem si barvit vlasy, barvila jsem se ze své světle hnědé 15 let na blond. Používala jsem barvy z drogerky. Klasické barvy již nechci, ale ty odrosty jsou šílené. Chytá blond hena? Co udělá na místě, kde je odbarvená blond? Nejraději bych blond, ale lákala by mě i nějaká zrzavá, nebo červená. Mám, ale obavy, co to udělá na staré barvě a pokud by to byla hrůza…vymyje se časem?

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.18 13:56

Henna vlasy nikdy nezesvětlí a vymývá se pomalu nebo vůbec. Na odbarvené blond se může zvláště při krátkém rozestupu stát, že chytne do zelena. Existuje i směs bylinek na blond, ale já to používala jako regeneraci na hnědé vlasy, nechytlo to nijak. Mamka používá léta klasickou hennu (zrzavou). Postupně jí to dobarvovalo černé vlasy, jak přibývaly šediny. Nyní má vlasy oranžové, ale sluší jí to.

Gerberka
Závislačka 3143 příspěvků 05.03.18 14:33

Ahoj, hennou si vlasy barvím strašně dlouho, snad 25 let…je to super, vždycky si říkám – ještěže něco takového existuje!

Doporučuju jednak pročíst zdejší témata ohledně „barvení hennou“, tam jsem psala mockrát moje zkušenosti a jednak server www.dlouhevlasy.cz – tam je nejvíc informací ohledně henny, krytí šedin a zkrátka „jak na to“. ;)

Určitě nyní odstup od barvení – jestliže jsi barvila tak dlouho „chemickou“ barvou, tak vydrž minimálně 4 týdny, než zkusíš nějakou hennu nebo hennovou směs

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

„Novotný má veliké problémy a já mu zařídím ještě větší,“ vzkazuje Řepka

Alespoň drobná záplata za půlroční vězení a tučnou pokutu? Pavel Novotný na... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama