Barvení obočí barvou na vlasy

2201
3.7.20 11:04

Barvení obočí barvou na vlasy

Zdravím ženy, nebarvíte si někdo obočí drogérkovou barvou na vlasy? Potřebovala bych případně tip na nějakou spíš světlejší hnědou, bez zrzavých odlesků, mám světle blonďaté vlasy. Díky :D :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

121
3.7.20 11:06

V drogérce se dá koupit i přímo barva na obočí, nevím od jaké značky ale rozhodně jsem si to tam jednou nebo dvakrát kupovala. Myslím že DM to bylo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8628
3.7.20 11:09

Popravdě, barvím. Už několik let a obočí mám pořád stejné. Ale barvím černou. Během tří dnů ho mám tmavě hnědé.

Příspěvek upraven 03.07.20 v 11:25

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24097
3.7.20 11:13

Když si barvím vlasy, obočí taky na chvilku přejedu. Jinak ho mám šedivo rezavé 8o
Ale barvím tmavou, tak neporadím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3000
3.7.20 11:30

Mrkni na RefectoCil je to barva na obočí a na řasy, mají více odstínů ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
930
3.7.20 12:52

Nemám zkušenost, nikdy bych to ani nezkoušela. :lol: Ale taky jedu RefectoCil, je to NA OBOČÍ a tuba vydrží mrtě dlouho, takže to není šílená investice. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2201
3.7.20 14:02

@leylen barvila jsem si to takhle několik let, ale to jsem měla na hlavě takový hodně tmavý hnědobordó, měla už jsem osvědčený mix :mrgreen: Ale teď bych právě potřebovala něco o dost světlejšího no… ty používáš ten světle hnědý?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
930
9.7.20 12:02

@Martinik já používám č. 3, jeden cm a 10 kapek cca 7 min baj oko, jsem blondýna, tak to má takovou hezkou tmavou popelavou barvu, vyloženě hnědá mi na můj olivový ton pleti nesedí :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama