Reklama

Barvení oxidační barvou v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Calionieer0
Nováček 9 příspěvků 13.01.17 13:52
Barvení ox. barvou v těhotenství

Ahoj, jaký máte názor na barvení vlasů v těhotenství s oxidační barvou? Mám nejméně 2-3 cm odrosty a opravdu se na to nedá koukat. :lol: :? Vím, že dnes už jsou barvy šetrnější, ale když jsem své kadeřnici říkala, že bych se ráda zbavila odrostů, tak jsem dostala spíše vynadáno. 8o

Reklama

Reakce:

Lindii
Echt Kelišová 7628 příspěvků 13.01.17 13:55

Ze se barvim normalne a nic se me ani memu diteti nic nestalo..

pistamonta
Kecalka 385 příspěvků 13.01.17 14:07

Taky jsem byla u kadeřnice na barveni a rikala ze to je „jedna baba povidala“ nejake se to nepovedlo a svede se to na to ze ma ženska menstruaci nebo je tehotna bere antibiotika a bla bla.. každopádně ja barvim normalne

Uživatel je onlinePopokatepetla
Závislačka 3053 příspěvků 13.01.17 14:11

Barvila jsem se i v těhotenství normálně

Tichošlápek
Echt Kelišová 9685 příspěvků 13.01.17 14:19

Barvila jsem se normálně

Lilikaspi
Závislačka 2573 příspěvků 13.01.17 14:36

Pred 13ti rokama jsem si obarvila vlasy, mam svetle hnede, barvu jsem dala kastan jako vzdy a vlasy chytli oranzove, zensky v praci mi rikali jestli nejsem tehu, a ja ze ne a za tyden jsem zjistila ze jsem tehotna, ne ze by ti to nejak pomohlo.ale moje zkušenost

Ou
Závislačka 4999 příspěvků 13.01.17 15:03

No.

Není to jasné.

Některé studie ukazují, že barvení vlasů v těhotenství může zvyšovat riziko některých druhů rakovin u dítěte. Jiné studie to nepotvrzují. Bavíme se o zvyšování rizika, ne o přímém poškození plodu. Zároveň jaksi se blbě oddělují jiné případné rizikové faktory z prostředí, než jen barvení vlasů. Zároveň ovšem jde o data z minulého století- tedy s odlišnou technologií barev.

NEjrizikovější by mělo být barvení během prvního trimestru.

podrobnosti třeba tady https://www.ncbi.nlm.nih.gov/…/PMC3543291/

Myslím že nejbezpečnější řešení je dobarvit jednou vlasy k původnímu odstínu, něčím hodně šetrným (nejde ani tak o peroxid vodíku - ten je sám dost neškodný, jako o použité pigmenty.) A k současné barvě se případně vrátit až časem.

Stejně je dost pravděpodobné, že porod způsobí o pár týdnů až měsíců pozdějí výraznější vypadávání vlasů a když si mezi tím budou moci odpočinout od barvení, tak to jejich kvalitě jen prospěje.

weyky
Neúnavná pisatelka 19160 příspěvků 62 inzerátů 13.01.17 15:14

Barvím se normálně, každé 2 měsíce a barva chytá, tak jak má.

angelivanka84 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.17 15:30

Také jsem barvila a v pohodě.
Teď jsou na šediny a odrosty ty novinky.
Tak to by asi nevadilo vůbec ne?
Loreal Paris Vlasový korektor šedin a odrostů Magic Retouch ;)

https://www.krasa.cz/…y-75-ml.html

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Telefon za volant nepatří! Snad to byla u Patricie Solaříkové jen výjimka

Používání mobilního telefonu za volantem je sice od roku 2002 na českých... číst dále >

Student sdílel článek, že ženy nemají penisy. Vyloučili ho z novin a donutili rezignovat

Britského studenta Durhamské univerzity vyloučili nejen ze všech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama