Barvení řas, obočí a vlasů v těhotenství

Anonymní
15.6.21 08:27

barveni ras, oboci a vlasu v tehotenstvi

Ahoj holky, zakladam tuto diskuzi, protoze jsem na netu nedohledala zrovna moc informaci k tomuto tematu… :nevim: Jak jste to mely v tehotenstvi s barvenim ras, oboci a vlasu? Barvily jste (doma nebo u profesionala) nebo ne? Prosim o vase zkusenosti a postrehy, pripadne info, zda jste to nejaka konzultovala treba s MUDr. a co vam na to rekl? Diky a preju vsem krasnej den… :srdce: :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6436
15.6.21 08:34

Rasy ani oboci nebarvim.
Vlasy meliruju a neprestala jsem ani v jednom tehotenstvi.
S nikym jsem se na toto tema ale neradila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18064
15.6.21 08:37

S nikým se o tomhle neradim.
Barvila jsem si doma vlasy i řasy v prvním i ted v druhém těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
199
15.6.21 08:55

Taky barvím obočí a řasy :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
345
15.6.21 09:00

Barvit se musím. Abych trochu omezila chemii, nebarvím se barvama z drogerie, ale micham si profi barvy doma a používám jenom 6% peroxid. I když si myslím, že reálně to moc velkej rozdíl není a jde čistě o můj lepší pocit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3060
15.6.21 09:08

Barvim se pouze v kadernictvi, drogerkovou barvu bych si na vlasy nikdy nedala a fakt me nikdy nenapadlo, ze bych v tehotenstvi mela prestavat s barvenim 8o Mozna bys nemela ty internety tolik cist, jinak budes mit brzo strach se i nadechnout ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1356
15.6.21 09:12

Jsem teď v 30tt a normálně na vše chodím k odborníkovi. Zrovna se ještě chystám na vše před porodem. Vlasy teda jen meliruju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10884
15.6.21 09:16

Barvila jsem si vlasy i obočí každé těhotenství. Nebudu rok chodit přece jako strašidlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1240
15.6.21 09:37

Vlasy si normálně barvím i v těhotenství. S nikým jsem to nekonzultovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.6.21 09:44
@Ernais píše:
Barvim se pouze v kadernictvi, drogerkovou barvu bych si na vlasy nikdy nedala a fakt me nikdy nenapadlo, ze bych v tehotenstvi mela prestavat s barvenim 8o Mozna bys nemela ty internety tolik cist, jinak budes mit brzo strach se i nadechnout ;)

Netreba rejpani, to tema me zajima a zeptala jsem se slusne na diskuznim foru na nazory a zkusenosti jinych, v cem je problem?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.6.21 09:45

Holky, vsem moc dekuji za nazory a zkusenosti… :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
477
15.6.21 16:32

Podle kadernice jsou dnešní barvy na vlasy už v pohode. Rasy si nebarvim.
Spis nekomu v tehotenstvi mohou spatne chytat.
S drogerkovymi barvami nemam zkušenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
329
15.6.21 16:48

Já jsem se nebarvila pouze v 1.trimestru. Pak ve druhém už ano, sama doma, ve větrané místnosti. Ale barvím se tak, že dávám barvu jen na povrch vlasů, takže kontakt kůže s barvou je minimální (vytvoří to přirozeně efekt melíru, což mi vyhovuje). Kdybych si měla dávat barvu na celou hlavu, hodně bych si to rozmýšlela a možná bych uvažovala spíš nad hennou nebo přelivem.

Jako, ono se s největší pravděpodobností nic nestane, moje mamka si v 80.letech v těhotenství normálně barvila vlasy peroxidem, kouřila, prostě se to neřešilo tak, jako dnes. A taky jsme přežili. Ale tak člověk se přirozeně o mimčo bojí a nechce ho zbytečně vystavovat zbytečným chemikáliím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
27.7.21 21:45

Zdravím, obnovuji diskuzi. Jsem ve 23.týdnu těhotenství a dnes jsem byla u kadeřnice na přeliv a obočí. Dala jsem si odstín, který si dávám běžně i mimo těhu. Co mě ale překvapilo, že mě po nanesení barvy na vlasy palila nezvykle pokožka hlavy. Nic co by se nedalo vydržet, ale zároveň jiné než jindy. Obočí naprosto bez problémů. Ke konci působení barvy a po oplachnutí už byl klid. Pokožku podrážděnou nemám ani žádné boláky či opuchnuti. Jen mě zajímá, zda tento jev může souviset s těhotenstvím (změnou hormonů), případně jestli se některé z vás stalo něco podobného??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
441
včera v 07:53

@Ester2902 Ahojky, jsem taky ve 23tt a na barvu jsem byla těsně před těhu. Nyní už se taky chystám. Chtěla jsem vydržet bez barev a laků na nehty aspoň do 20tt a dala jsem to :P Co mi udělá barva zatím nevím.. Ale celkově mám pokožku o dost citlivější. Stává se mi, že mi vyskočí vyrážka i z kosmetiky, kterou normálně používám a teď mi nesedl i olej na strie nejspíš. Co jsem slyšela, tak se dokonce může stát, že odstín barvy na vlasy může chytnout v těhotenství úplně jinak než normálně :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat