Barvení Schwarzkopf Igora Vibrance - poradí mi někdo?

Anonymní
31.3.20 23:01

Barvení Schwarzkopf Igora Vibrance - pořadí mi někdo?

Ahoj holky, prosím mám tu nějakou kadernici co by mi poradila? Mám barvene vlasy z blond na hnědou, s odrosty vypadam jak plesata a tak shanim nějakou lepší barvu, abych si úplně neoddělala vlasy jako barvou z drogerky. Libi se mi barva Igora Vibrance, jen s mícháním si nejsem jistá. Delaji 2 vyvijece, gelovy a kremovy. Kremovy 4% a 1,9%, gelovy jen 1,9%. Bude mi stacit ten slabší? Nikde jsem to nedohledala. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16085
31.3.20 23:19

To je barva nebo preliv? Ty slabsi se davaji do prelivu, ja davam do barvy 6% ale nemam zkusenost primo s touhle znackou :nevim: ono záleží i na odstinu, taky si zjisti v jakém poměru to míchat. Ono sice koupit profi barvu se sice muze tvářit jako dobrej napad, ale když vubec netusis co s tim, tak to je nejlepsi způsob ty vlasy znicit (nebo aspon udelat neco co vubec nechces).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.20 23:30
@Kriss Tina píše:
To je barva nebo preliv? Ty slabsi se davaji do prelivu, ja davam do barvy 6% ale nemam zkusenost primo s touhle znackou :nevim: ono záleží i na odstinu, taky si zjisti v jakém poměru to míchat. Ono sice koupit profi barvu se sice muze tvářit jako dobrej napad, ale když vubec netusis co s tim, tak to je nejlepsi způsob ty vlasy znicit (nebo aspon udelat neco co vubec nechces).

Je to demipermanentni barva. Poměr pisou 50:50.
Toho se bojím, proto se ptám. Ale drogerkou barvit moc nechci :?

Jinak se omlouvám za anonym u hlavního příspěvku, preklikla jsem se :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16085
1.4.20 00:03

@elda000 demi permanenti neni barva, bude se vymyvat, vydrží v průměru tak 20 umytí a nekryje sediny. Ale co se tyce vyvyjice, tak bych pouzila ten 4%, u tech demi se pouzivaji vyvijece do 6%.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.20 00:31
@Kriss Tina píše:
@elda000 demi permanenti neni barva, bude se vymyvat, vydrží v průměru tak 20 umytí a nekryje sediny. Ale co se tyce vyvyjice, tak bych pouzila ten 4%, u tech demi se pouzivaji vyvijece do 6%.

Super, děkuji moc. To je idealni. Všude psali barva, ale věděla jsem, ze to není klasická permanentní, což jsem ani nechtěla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama