Barvení vlasů hennou, co si o tom maminky myslíte?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NellinkaNella
Nováček 9 příspěvků 02.02.19 20:09
Barveni vlasu hennou co si o tom maminky myslite?

Co si maminky myslite o barveni vlasu hennou chtela bych docilit dlouhych zdravich vlasu bohuzel mi rosou pomalu voz je tak 1,5cm za 3 mesice :/ mam vlasy nad ramena a vhtela byvh je mit aspon do poloviny zad :/ a henna pry urychluje rust vlasu co si o tom myslite a co si myslite o prirodnich samponech? Dekuji za odpovedi

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Aries6
Generální žvanilka 22101 příspěvků 5 inzerátů 02.02.19 20:15

@NellinkaNella to slyším poprvé. Přírodní sampony, nebo obecně kosmetiku používám uz roky a že by vlasy rostly rychleji se mi nezdá. Ale myslím si, že koupí prirodnohosamponu nic nezkazis. Henna vysusuje, není vhodná na poškozené vlasy. Barvis si vlasy? Muzou byt slabé a lámat se, ne, že nerostou.

Káťa19
Echt Kelišová 8822 příspěvků 18 inzerátů 02.02.19 20:25

@NellinkaNella s hennou nevim, ale prirodni sampon pouzivam a jsem moc spokojena, Alverde z Dm s mandlovym olejem

zuzikka
Zasloužilá kecalka 890 příspěvků 12 inzerátů 02.02.19 20:33

Já ji zkusila a nezpozorovala jsem žádný efekt :?

MonikaN.89
Ukecaná baba ;) 1947 příspěvků 02.02.19 20:44

Henna je to nejlepsi,co jsem kdy zkusila :srdce: Vlasy jsem mela melirovane,zni­cene,nerostly­.Zacala jsem pouzivat Hennu a ta zmena byla neuveritelna.Vlasy rostly a mela jsem je dlouhe jako nikdy v zivote.Potom mi bohuzel preskocilo a rozhodla jsem se,ze chci balayage a barvenim se z vlasu do pul zad stalo mikado :,( Ted uz si rok nechavam odrust svoje vlasy a pohravam si s myslenkou vratit se k henne.Klidne muzu vlozit i fotky.

Aduš8
Závislačka 3381 příspěvků 02.02.19 20:45

Mně Henna nikdy nechytla a to jsem zkoušela více značek. Vlasy jsem měla lesklejší a pevnější, jak paruku,vůbec se mi to nelíbilo. Co se růstu vlasů týká, je to podle mě dáno geneticky. Jsou ženy, kterým nikdy dlouhá hříva nenaroste, já patřím mezi ně. Až v těhotenství mi začaly růst šílenou rychlostí a pak mi jich po porodu spousta vypadala. Spíš než Hennu bych pro růst zkusila nějaké doplňky stravy(Biosil), popřípadě nějaké vlasové tonikum či vodu. Jestli to má účinek nevím :nevim:

Aduš8
Závislačka 3381 příspěvků 02.02.19 20:47

@MonikaN.89 jenže zničené a melirované vlasy nerostou, protože se jim postupně ulamují konce, které ničíš odbarvováním, fénováním a žehlením. Takže je logické, když jsi přestala používat melír, který je pro vlasy největší svinstvo, tak pak rostly. Henna je určitě posílila, ale rostly by stejně i bez ní. :kytka:

Evulina
Neúnavná pisatelka 16113 příspěvků 02.02.19 20:49
@NellinkaNella píše:
Co si maminky myslite o barveni vlasu hennou chtela bych docilit dlouhych zdravich vlasu bohuzel mi rosou pomalu voz je tak 1,5cm za 3 mesice :/ mam vlasy nad ramena a vhtela byvh je mit aspon do poloviny zad :/ a henna pry urychluje rust vlasu co si o tom myslite a co si myslite o prirodnich samponech? Dekuji za odpovedi

Používám hennu už léta, ale zaprvé žádnou z drogérky, ale kupuju sypanou z „prodejbylin.cz“ a smíchávám jí doma s horkým čajem z ibyšku, trochou červ. vína, pár lžícemi olivového oleje a pár kapkami éter. olejíku (třeba levandule). Vlasy moje si po tom chrochtají. Hlavně, když už mají vlasy víc nánosů vespod a nanáší se další vrstvy na ty původní.
Henna z DM nebo Hennecolor apod. ale katastrofa..

pe-terka
Neúnavná pisatelka 17269 příspěvků 02.02.19 20:52

Hennu používám léta a jsem moc spokojená. Vlasy mám kvalitní, husté aktuálně do půli zad. Ale nejspíš to bude i tím, že je neničím chemií (chemickým barvením, melírama a pod), šampony používám nejčastěji Alverde.
Podle mého sis je poškodila právě tou chemií…

pe-terka
Neúnavná pisatelka 17269 příspěvků 02.02.19 20:54
@Evulina píše:
Používám hennu už léta, ale zaprvé žádnou z drogérky, ale kupuju sypanou z „prodejbylin.cz“ a smíchávám jí doma s horkým čajem z ibyšku, trochou červ. vína, pár lžícemi olivového oleje a pár kapkami éter. olejíku (třeba levandule). Vlasy moje si po tom chrochtají. Hlavně, když už mají vlasy víc nánosů vespod a nanáší se další vrstvy na ty původní.
Henna z DM nebo Hennecolor apod. ale katastrofa..

já mám běžnou z drogerky a spokojenost :think:

MonikaN.89
Ukecaná baba ;) 1947 příspěvků 02.02.19 20:56

@Aduš8
Ano,urcite.To je samozrejme pravda :palec: Ty vlasy se mi promenily neskutecne bez meliru.Touzila jsem navic po zrzave takze jsem byla spokojena.Tu barvu jsem milovala :mrgreen: Ale ted jsem na ceste za prirodni barvou.Rok nebarvim,ale prijde mi,ze moc nerostou. :roll:

KittyKatty
Kecalka 137 příspěvků 02.02.19 21:01

Já ak přešla na přírodu a začla používat hennu tak vlasy konečně rostou pěkně.Suhlasim s tím že Henna z drogerky nemá vůbec cenu je to šílenost.Poslední dobou používám Voono a jsem spokojená.A určitě je růst vlasů dobré podpořit i zevnitř.

Evulina
Neúnavná pisatelka 16113 příspěvků 02.02.19 21:03
@pe-terka píše:
já mám běžnou z drogerky a spokojenost :think:

Tak to je fajn..
U mě hrůza no..já mám vlasy jinak fakt blbé - jemné, nelesklé, u kořínků se mastící a na koncích suché..henna je na moje vlasy malý zázrak :D

Evulina
Neúnavná pisatelka 16113 příspěvků 02.02.19 21:04

Henna navíc vypadá přirozeně i háže přirozené „melírky“..

Ou
Kelišová 6212 příspěvků 02.02.19 21:05

Henna ti vlasy neprodlouží, neurychlí jejich růst. Pokud máš zdravou pokožku hlavy (nic tě nesvědí a nic se neloupe) a pokud jsi tak nějak normálně zdravá a jíš tak nějak normálně příčetně a celý život ti rostou vlasy pomalu, tak se prostě smiř s tím, že tohle je to, ci genetika vylosovala.

Pokud máš problémy s pokožkou hlavy, tak musíš přijít na to, co to způsobuje a zaléčit to - pak je možné, že vlasy porostou lépe.

Hena je dobrá coby barva na vlasy a umí zacelit mírně poškozené vlasy. Pokud ovšem máš svoje vlasy v koncích hodně poničené, tak je potřeba se odhodlat být radikální a všechno poškozené odstřihnout - jinak se to prostě bude lámat dál a dál. Ani henna není kouzelnice.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Pravý důvod rozchodu Elišky Bučkové s Jakubem Vágnerem? Expresu řekla, jak to bylo

Dlouho se spekulovalo o tom, co bylo příčinou náhlého rozchodu modelky Elišky... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >