Barvení vlasů - jak docílit stejné, nebo alespoň podobné barvy

6
18.2.20 10:57

Barvení vlasů- jak docílit stejné, nebo aspoň podobné barvy

Ahoj, teď budu mít asi blbý dotaz :) :think: Barvu vlasů mám přírodní tmavší kaštan. Momentálně jsem se obarvila na nugát ale u kořínků vlasů mi to chytlo trochu do zrz. Doma mám ještě černou barvu, a tak se ptám, jestli bude mít nějakej účinek když bych smíchala jen trošku té černé barvy aby to bylo podobné jako ten nugát? Do krámu se jen tak nedostanu abych si zašla koupit novou barvu. Děkuji za odpovědi :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
12064
18.2.20 11:05

No víš - aby člověk uměl dobře barvit, tak na to studuje na střední a pak ještě jezdí na další kurzy.

Barvy můžeš míchat a černý pigment ti ztmaví tu barvu, do kterého to přimícháš. Ale musíš umět trevit kolik, a pak ještě potřebuješ odhadnout jak dlouho to na té hlavě a nebarvit to plošně po celou hlavu, když primárně potřebuješ sjednotit odstín.
A výrazně bezpečnější je do světlé hnědé přimíchávat tmavší hnědou, než černou. Ta ti tam může udělat opravdu nepěknou paseku.

Úplně upřímně si myslím, že když na to teď budeš plácat něco dalšího, tak ti z toho vyjde ještě flekatěšjí hlava, než máš teď a navíc v tom bude černý pigment, co se fakt blbě stahuje. V horším případě to ještě spálíš příliš častým a příliš silným barvením.

Vykašli se na domácí laboratoř a nech si to opravit od někoho, kdo fakt umí barvit a používá spíš dražší barvy.

Příspěvek upraven 18.02.20 v 14:45

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15252
18.2.20 11:22

To bych fakt nedělala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
18.2.20 11:45

Toho bych se bála :) Černou jsem z vlasů dostavala leta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1275
18.2.20 11:52

@nicolieta míchat jen stejné značky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
4.4.20 12:59

Zdravím, měla bych otázku na zesvetlené vlasy jsem si dala přeliv červené barvy abych zkusila jestli mi bude slušet a v pohodě teď jsem si koupila normální trvalou barvu a, že se tedy nabarvim jen teď nevím jestli to vadí, že pod barvou budu mít přeliv a jestli barva se tím nebude vymyvat rychleji? Mohl by mi někdo poradit vlasy jsem barvila prelivem dva dny zpátky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15252
4.4.20 15:17

@Deni 99 vadit to nevadi ( pokud je to porad stejny odazin a značka), ale je to zbytečné to barbit kazdy druhý den, počkala bych pár umytí at se ten přeliv trochu omeje a nabarvila to pak, dyt o nic nejde jestli je to stejne barva ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama