Barvení vlasů - kareřnictví

2632
1.6.13 19:57

barvení vlasů - kareřnictví

Dnes jsem s hrůzou zjistila, že po týdnu návštěvy kadeřnictví mi barva bledne. Mám tmavě hnědě a barvím se na černo. Na světle jsem našla hnědý odstín.
Volala jsem kadeřnici a ta mi řekla, ať tedy přijdu a že mi to znovu nabarví. No ale netvářila se…
Je to normální, že černá vybledne? Barvím se už 10 let, tohle se mi ještě nestalo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1.6.13 20:00

Když jsem byla černovláska, tak si vybavuju, že jednou v létě se mi to stalo, ale to bylo v době, kdy jsem skoro celé dny byla v tom vedru venku a sluníčko fakt jelo na plný plyn :mrgreen: měla jsem tehdy jen přeliv

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2632
1.6.13 20:03

Tak teď slunko teda nepaří :mrgreen:
No já teda požívám šampón na lámání. Tak mi ta kadeřnice řekla, že to je tím. Ale u Paletky mi to nikdy neudělalo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.6.13 20:05

@taljenka no teď to od sluníčka není stopro :mrgreen: nemůžeš to mít třeba nekvalitně přebarvené?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2632
1.6.13 20:09

No jsem z toho rozladělá. Pětibába vtahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.6.13 20:13

@taljenka to potěší ještě teď, když člověk počítá každou korunu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2632
1.6.13 20:15

@MaminkaMartinka no právě :evil:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
192
1.6.13 20:20

Ahoj me se to take stalo a bylo to druhem barvy. Nakonec jsem se dozvedela ze to bylo neco na zpusob prelivu…takze pokud jdu k jine kadernici nez sve predem rikam ze chci klasickou barvu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17800
1.6.13 20:37

Podle meho skromneho akdernickeho nazoru(ackoliv kadernice jsem jen papirove) ti dala malo barvy, rekla bych, ze spise nez vybledle, je to tak, ze proste neobarvila vse… stava se to(kdyz se barvim doma sama:-D)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20557
2.6.13 09:51
@finduska píše:
Podle meho skromneho akdernickeho nazoru(ackoliv kadernice jsem jen papirove) ti dala malo barvy, rekla bych, ze spise nez vybledle, je to tak, ze proste neobarvila vse… stava se to(kdyz se barvim doma sama:-D)

Také bych se k tomu přiklonila..dcera mě barví profi barvami pro kadeřnice a hnědé pruhy nemám.. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2632
2.6.13 14:13

Tak za to může ta kadeřnice, jestli to chápu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20557
2.6.13 18:13
@taljenka píše: