Barvení vlasů po týdnu od návštěvy kadeřníka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pavča S
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 03.10.14 19:42
barveni vlasů po týdnu

Ahoj holky mám takový problém. Minulý týden jsem byla po dlouhé době u kadeřníka a nechala jsem se obarvit. Chtela jsem měděnou-rez a bohuzel to dopadlo tak ze mám takovou tmavou ani nevim co je to za barvu. Na slunci to hazi do cervena a ve tmě je to tmavé. Myslíte že když bych si zkusila koupit tu měď že by mi to nějak chytlo? Achjo po dvou letech se nechám obarvit a dopadne to takhle a ještě od kadeřníka :cert: :roll:

Reakce:
evill
Závislačka 3775 příspěvků 03.10.14 19:44

No svetlejsi barva ti na to urcite nechytne.

kvaček
Extra třída :D 13773 příspěvků 03.10.14 19:46

Já bych si spíš zašla znovu ke kadeřnici aspoń na melír, aby ti to zesvětlila..
Doma nic neobarvíš

lulinaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.14 19:46

Kolik jsi za to dala? Pozadovala bych stahnuti a prebarveni na barvu kterou chci. Doma se urcite nebarvi, jen by sis znicila vlasy a barva ti stejne nechytne ani omylem. To pretahnuti by ti je ale taky dost ponicilo.

Pavča S
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 03.10.14 19:50

Dala jsem za to šest stovek :roll: a to jsem měla takove zdravé hnědé vlasy. Chtela jsem to jen oživit takovou tou měděnou a dopadlo to takhle. K ní uz se mi zpatky nechce. :roll:

White_Queen
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 03.10.14 20:02

6 stovek je docela hodně levná cena, to se nediivm, že to nedopadlo dobře…
Z tmavý světlejší neuděláš, leda odbarvit/stáhnotu barvu a přebarvit na světlejší, jiná možnot není.

Adebe
Kecalka 181 příspěvků 03.10.14 20:22

Musela by sis to nechat zesvetlit a oak barvu nebo nechat hoooodne vymyt… Takhle to nechytne naopak by to mohlo byt jeste tmavsi. Ja se na medenou barvim uz spoustu let takze s tim mam bohate zkusenosti :)

Janha
Ukecaná baba ;) 2422 příspěvků 03.10.14 20:29

@White_Queen na profil jsem se zakladatelce nedivala, ale jestli neni z Prahy nebo jinyho velkyho mesta, tak to rpzhodne neni malo, ja mam srovnani Praha versus mensi mesto a tady ti i se strihem obarvi vlasy cca za petistovku, jinak by se zde kadernice neuzivily, na par metrech ctvrecnich okolo namesti je patero salonu.

Mefag-r
Kecalka 403 příspěvků 03.10.14 21:35

@White_Queen Známka dobré kadeřnice je cena? Když je drahá tak je kvalitní?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

Dominik Hašek pro Expres: Šikanovali mě, ale i já sám jsem dělal to stejné

Bývalá hokejová legenda, Dominik Hašek (54) od útlého věku žil jenom hokejem.... číst dále >

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >