Barvení vlasů při rizikovém těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
1.11.21 22:36

Barvení vlasů při rizikovém těhotenství

Dobrý den,

jsem v 8 týdnu těhotenství a mám jít ke kadeřnici na blond meliry. Jsem hnědovláska. První těhotenství skončilo spontánním potratem v 10 týdnu těhotenství. Tak se nyní bojím, že bych mohla nějak uškodit děťátku. I když si zas říkám, že co by se mohlo stát? Vždyť dýchám výpary i z běžného úklidu koupelny a vše je (zatím) v pořádku.

Jak jste to mělo Vy dámy? Chodili jste kde kadeřnici i během těhotenství?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1465
1.11.21 22:55

Chodím normálně a jsme zdravý. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11346
1.11.21 23:01

Neznám nikoho, kdo by si kvůli těhotenství přestal barvit vlasy. A ještě k tomu melír, který se ani nedostane na kůži :nevim: neplaš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54716
1.11.21 23:07

Jestli je to pro tebe takovej strašák a je to barvení „z rozmaru“ (čili ne dobarvit pěticentimetrový odrosty, se kterýma se cítíš fakt mizerně), tak se na to vykašli. Ale opravdu jsem nikdy nikde nečetla souvislost melíru s potratama. To spíš ty kadeřnice, co to čuchaj denně ve velkým, nebo si občas někdo stěžuje, že mu vlivem hormonů ta barva chytne jinak než čekal. Ale pokud bys kvůli tomu měla do konce těhotenství nespat, tak to za to asi nestojí. Jen pak počítej, že s mimčem se třeba ke kadeřnici nedostaneš hodně dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
977
1.11.21 23:42

Tak vydrž aspoň do konce prvního trimestru, proč to hrotit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1859
1.11.21 23:44

Za jedno čekání na křižovatce na červenou toho nejspíš načucháš víc než u té kadeřnice. Ale souhlasím s ugluk, jde spíš o Tvojí psychiku, pokud jsi z toho nervózní, tak holt neodbarvuj. (Jo a dcera je dvouletá a u kadeřnice jsem od porodu byla přesně 3× :oops:, vědět to, tak jdu ještě těsně před porodem )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3590
2.11.21 06:18

Barveni vlasu a potraty spolu nijak nesouvisí. Ja potratila 2×, ted jsem tehotna znovu a chodim pravidelne na barvu i na nehty, nenapadlo by me se toho vzdavat a tentokrat tehotenstvi vypada ukazkove a pomalu zacinam 3.trimestr. Navic predchozi potraty neznamenají, ze nove tehotenstvi bude vyhodnoceno jako rizikove, pokud nemas nejakou diagnozu, coz predpokladam, ze nemas. Tak se hod do klidu a normalne ke kadernici bez, odpocnes si a budes mit dobry pocit, ze vypadas k svetu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
323
7.11.21 18:11

V klidu neplaš a klidně jdi, tohle spolu nesouvisí. Budeš se cítit dobře, upravená a odpočatá :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat