Reklama

Barvy na textil svítící ve tmě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katyca
Závislačka 3436 příspěvků 13.01.17 13:06
Barvy na textil svítící ve tmě

Zdravím :mavam:, mám dotaz na maminky, které mají zkušenosti s barvy na textil svítící ve tmě (neonové), chtěla bych použít na polyesterovou látku, ale našla jsem pouze barvy na bavlnu a hedvábí. Nevíte, kde sehnat?
Děkuji za pomoc. :)

Reklama

Reakce:

Ornwen
Závislačka 4258 příspěvků 1 inzerát 13.01.17 16:00

@katyca no, ono jde o to, ze pes se vetsinou hodne roztahuje. Takze barvy na bavlnu vetsinou chytnou. Ale muzou se oloupat nebo aspon obrázek popraska

Annav7
Stálice 81 příspěvků 03.02.17 11:30

Háčkuju se, sice neporadím, ale také mě zajímá.

Paty Rose
Povídálka 30 příspěvků 04.11.17 22:32
Svítící kontury

Máte někdo zkušenosti se svítícíma konturama Pebeo setacolor 3d viz odkaz? Nikde nejsou schopni mi odpovědět zda jsou ken svítící jako neonové nebo zsa skitečně svítí ve tmě. Potřebuji to druhé. Kvalitní konturu na textil svítící ve tmě. http://pebeo.cz/…ci-2-odstiny
:nevim:

Ornwen
Závislačka 4258 příspěvků 1 inzerát 05.11.17 08:45

@Paty Rose phosporescent by melo byt svitici ve tme. Ale tyhle. neznam
Kamaradky mi kreslili na tricko nejakyma uplne obyc z papirnictvi (jsou jen malinko 3d a sviti celkem slusne)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama