Barvy na textil svítící ve tmě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katyca
Závislačka 3442 příspěvků 13.01.17 13:06
Barvy na textil svítící ve tmě

Zdravím :mavam:, mám dotaz na maminky, které mají zkušenosti s barvy na textil svítící ve tmě (neonové), chtěla bych použít na polyesterovou látku, ale našla jsem pouze barvy na bavlnu a hedvábí. Nevíte, kde sehnat?
Děkuji za pomoc. :)

Reakce:

Ornwen
Závislačka 4540 příspěvků 13.01.17 16:00

@katyca no, ono jde o to, ze pes se vetsinou hodne roztahuje. Takze barvy na bavlnu vetsinou chytnou. Ale muzou se oloupat nebo aspon obrázek popraska

Annav7
Stálice 81 příspěvků 03.02.17 11:30

Háčkuju se, sice neporadím, ale také mě zajímá.

Paty Rose
Povídálka 30 příspěvků 04.11.17 22:32
Svítící kontury

Máte někdo zkušenosti se svítícíma konturama Pebeo setacolor 3d viz odkaz? Nikde nejsou schopni mi odpovědět zda jsou ken svítící jako neonové nebo zsa skitečně svítí ve tmě. Potřebuji to druhé. Kvalitní konturu na textil svítící ve tmě. http://pebeo.cz/…ci-2-odstiny
:nevim:

Ornwen
Závislačka 4540 příspěvků 05.11.17 08:45

@Paty Rose phosporescent by melo byt svitici ve tme. Ale tyhle. neznam
Kamaradky mi kreslili na tricko nejakyma uplne obyc z papirnictvi (jsou jen malinko 3d a sviti celkem slusne)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >