Barvy na textil svítící ve tmě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
katyca
Závislačka 3467 příspěvků 13.01.17 13:06
Barvy na textil svítící ve tmě

Zdravím :mavam:, mám dotaz na maminky, které mají zkušenosti s barvy na textil svítící ve tmě (neonové), chtěla bych použít na polyesterovou látku, ale našla jsem pouze barvy na bavlnu a hedvábí. Nevíte, kde sehnat?
Děkuji za pomoc. :)

Reakce:
Ornwen
Závislačka 4909 příspěvků 13.01.17 16:00

@katyca no, ono jde o to, ze pes se vetsinou hodne roztahuje. Takze barvy na bavlnu vetsinou chytnou. Ale muzou se oloupat nebo aspon obrázek popraska

Annav7
Stálice 81 příspěvků 03.02.17 11:30

Háčkuju se, sice neporadím, ale také mě zajímá.

Paty Rose
Povídálka 31 příspěvků 04.11.17 22:32
Svítící kontury

Máte někdo zkušenosti se svítícíma konturama Pebeo setacolor 3d viz odkaz? Nikde nejsou schopni mi odpovědět zda jsou ken svítící jako neonové nebo zsa skitečně svítí ve tmě. Potřebuji to druhé. Kvalitní konturu na textil svítící ve tmě. http://pebeo.cz/…ci-2-odstiny
:nevim:

Ornwen
Závislačka 4909 příspěvků 05.11.17 08:45

@Paty Rose phosporescent by melo byt svitici ve tme. Ale tyhle. neznam
Kamaradky mi kreslili na tricko nejakyma uplne obyc z papirnictvi (jsou jen malinko 3d a sviti celkem slusne)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Jeli pozdravit „mamku“ osobně? Kolečko a Vignerová ve vlaku směr rodina

Je to teprve jen pár dní, co rozjařená modelka Aneta Vignerová (31)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >