Reklama

Barvy podle ročních období

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Shaari90 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.17 12:27
Barvy podle ročních období

Ahoj, holky :kytka:
Tohle je spíš dotaz na vizážistky nebo na holky, které se zajímají o líčení a typologii barev podle ročních období (jarní typ, letní typ,…).
Na internetu jsem četla články o barevných typech a došla jsem k myšlence, že jsem asi jiný typ v létě a jiný typ v zimě. Je to možné?
Vysvětlím… Třeba teď v zimě mám dost světlou pleť, tmavší hnědé vlasy, modré oči. Na obrázku dole jsou barvy, které mi podle mě v zimě sluší. Podle toho všeho bych řekla, že jsem letní typ.
Jenže… když přijde jaro a léto a já se opálím, začnou mi slušet jiné barvy včetně teplejších odstínů (viz 4 barvy na obrázku nahoře). Setkaly jste se s tím některá? Jinak opaluju se dobře a do bronzova.
Díky za názory :srdce:

Reklama

Reakce:

Shaari90 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.17 16:28

Nakonec jsem přišla na to, že jsem asi typ měkký podzim :lol: Některé syté podzimní barvy mi nesedí, ale ta jemnější barevná paletka je ke mně stvořená. Takže léto nakonec asi ne :?

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama