Barvy pro děti - na malování

12663
22.6.20 18:17

Barvy pro deti - na malovani

Trivialni dotaz - cim vase deti maluji? Mam 2 kluky (temer 5 a temer 2), „maluji“ radi, ale teda spis je to o kvantite nez kvalite…zili jsme v zahranici, tam jsem kupovala takove velke lahve za par korun, ted jsme v CR a koupila jsem klasice tempery, ale bojim se, ze to vypatlaji za chvilku…je neco ve vetsim baleni za rozumnou cenu? Zacala jsem googlit ale uplne nevim kudy kam :mrgreen: Vodovky nechci. Dekuji za tipy!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18958
22.6.20 18:27

Ja kupuju v pepcu plakatove barvy, je tam 12 kelímků, vyjdou na 60kc, vydrzi celkem dlouho (synovi vetsinou nez je blbe zavře a vyschnou) :lol: myslim ze maj i různý balení, mela sem takove svitive, ted ma pastelove odstíny, ještě meli i se trpytkama. Konzistenci je to asi jako tempery, malovala sem s nima i na platno. Jinak syn maluje kde cim, od klasických pastelek, fixek, pres ty plakatove barvy, ma i prstove ty sem kupovala v kauflandu takove vetsi kelimky, a nebo mame barvy na sklo, na textil, barevné kridy, pastely (ty sem zas brala za hezkou cenu v lidlu kdyz meli na akci).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12663
23.6.20 06:55

@Kriss Tina : dekuji, zkouknu! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2723
23.6.20 08:18

Zkusila bych to Pepco, skrz cenu :kytka:. Jinak asi extra neporadim, pouzivame jenom Faber Castell :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama