Básnička do hrníčku pro sestru k 30tým narozeninám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

berca1
Kecalka 192 příspěvků 09.02.11 20:07
Básnička do hrníčku pro sestru k 30.tým narozeninám

Dobrý den maminky.Chtěla jsem tu,která má trochu tvořivého ducha poprosit,jestli by mi nesložila básničku k 30.tým narozeninám pro moji sestru.Žije v Anglii a já bych ji prozatím chtěla poslat hrníček na kávičku,ale aby to nebylo jen tak strohé,tak jsem si říkala,že by ji potěšilo třeba pár pěkných řádků.Ale bohužel na to nemám mozek něco vymyslet.Nemohla byste mi některá pomoct.Moc děkuji.Potřebovala bych to nejpozději do soboty.Její jméno je Petra.Básnička může začínat třeba Naše milá tetičko…Byla bych vám moc vděčná.Děkuji Blanka :think: :think: :think: :palec: :palec: :palec:

Reakce:

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 09.02.11 20:47

Naše milá tetičko,
nejmilejší sestřičko..
Vypij si svou kávu celou
a pozdravuj doma HELLO..

:mrgreen: :mavam: :kytka:
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Bez Gábi ani ránu! Biatlonisté mají Koukalovou dál na kamionu, na trati ale propadají

Český biatlon je vzhůru nohama. Ze sportu, který nedávno zažil boom, přivábil... číst dále >

Že se nestydíš, ty spratku?! Žena slovenského zpěváka naložila Rytmusovi

Kluk z Petržalky? Patrika Vrbovského (41) překřtili na spratka z Petržalky. V... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >