Reklama

Básnička - pozvánka na 5. narozeniny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.18 14:13
Básnička-pozvánka na 5. narozeniny

Prosím, pomůžete mi vymyslet básničku jako pozvání na páté narozeniny mého synka? Jedná se o pozvání pro dospělé - rodina.
Děkuji moc!
Anonym, protoze tu mám známé. :lol:

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10416 příspěvků 30.04.18 14:18

Zítra (brzo, v pátek…) slavím už 5 let, přijďte si k nám posedět.

mrav
Extra třída :D 14503 příspěvků 30.04.18 14:42

Brzy už mi bude pět, přijdte si k nám posedět, dortíka si dáme, pak si zazpíváme. Narodil se v máji, děti si s ním hrají. Taky je to lásky čas, tak za rok vás čekám zas… :dance: :pankac: :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama