Mám se bát mimoděložního těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.19 21:52
Bat se nebo ne mimodelozniho tehotenstvi

Dobry vecer chci se zeptat s manzelem se snazime o mimco o druhe pred rokem jsem mnela mimodelozni tehotenstvi v rijnu mi dr. poradil vyzivovy doplnek Grav-in bylo to baleni na 2 mesice v listopadu jsem mnela spozdeni 19 dni mnela jsem to dostat 7.11 nakonec jsem to dostala 26.11 ted v prosinci jsem ten Grav-in uz dobrala presne 18.12 dva dni na to jsem zacala krvacet jako menstruace jenomze zadne kousky jenom krev 24.12 jsem mnela dostat menstruaci taky jsem ji dostala normalni prubeh ani bolesti nebyli nejake hrozne proste normalni jenom ze stale od ty doby krvacim slabe neni to moc nemam zadne bolesti delala jsem si test a vysel mi pozitivne mam strach znovu s mimodelozniho tehotenstvi neskutocnej strach nechci to znova prozit prosim vas mate nektera z vas s tym skusenosti? K dr.jdu az v patek Dekuji :roll:

Reakce:
Wendea71
Ukecaná baba ;) 1250 příspěvků 01.01.19 21:57

Ja bych asi jela na pohotovost…nevim :think:

terinka4444
Hvězda diskuse 69431 příspěvků 01.01.19 21:59

No, klidně může být, ten průběh by to naznačoval. To ti tady bohužel neřekneme. Nebo je to v děloze a je tam hematom, to zase naznačuje ta krev bez sliznice. Na tohle ti odpoví jen doktor s ultrazvukem.

Rosary
Kecalka 109 příspěvků 01.01.19 22:02

Docela těžko se v tom úvodním příspěvku vyznat, ale tady ti asi nikdo neřekne, jak to nakonec bude :nevim: Každopádně držím pěsti ať vše dobře dopadne :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >