Batohy z Albertu letní akce 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Qwentin
Hvězda diskuse 64382 příspěvků 15.07.18 18:15
Batohy z Albertu letní akce 2018

Ahoj maminky a tatínkové :mavam:, chtěla jsem se zeptat, jestli nevíte, kde by se dal klidně i na internetu sehnat dětský batoh a batoh pro dospělého z té akce na pobyt v přírodě, co je teď v Albertu (ale za tu albertovskou cenu). U nás byly okamžitě rozebrané, jsem z malého městečka a nemají je ani v prodejnách v okolí. Musela bych až do Olomouce a není jistota, že tam něco seženu. Volala jsem na tu zákaznickou albertovskou linku a ta operátorka mi řekla, že v Olomouci jsou poslední 2 dětské a 4 dospělé a to v různých prodejnách po celém městě. Není jistota, že kdybych tam třeba zítra jela, tak nebudou vyprodané. Mám na ně kartičky s bodama, přála bych si je ještě sehnat v té ceně jako byla v Albertu za body, ale už asi není šance :,(.Navíc prý nebudou nové závozy, takže to zboží, co mají teď v obchodech aktuálně na skladě, je poslední. Mrzí mne, že jsem přišla o takovou šanci je koupit, spoléhala jsem se na to, že budou doplňovat nové zboží, ale nové už nebude…Nemáte nějakou radu, kde by se případně daly ještě koupit? Moc děkuji za radu…
PS: Případně kdybyste někdo měl nějaký navíc, ihned bych si ho koupila. Ještě jednou děkuji :mavam: :kytka:.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

jindra.kytka
Ukecaná baba ;) 1107 příspěvků 15.07.18 19:03
@Qwentin píše:
Ahoj maminky a tatínkové :mavam:, chtěla jsem se zeptat, jestli nevíte, kde by se dal klidně i na internetu sehnat dětský batoh a batoh pro dospělého z té akce na pobyt v přírodě, co je teď v Albertu (ale za tu albertovskou cenu). U nás byly okamžitě rozebrané, jsem z malého městečka a nemají je ani v prodejnách v okolí. Musela bych až do Olomouce a není jistota, že tam něco seženu. Volala jsem na tu zákaznickou albertovskou linku a ta operátorka mi řekla, že v Olomouci jsou poslední 2 dětské a 4 dospělé a to v různých prodejnách po celém městě. Není jistota, že kdybych tam třeba zítra jela, tak nebudou vyprodané. Mám na ně kartičky s bodama, přála bych si je ještě sehnat v té ceně jako byla v Albertu za body, ale už asi není šance :,(.Navíc prý nebudou nové závozy, takže to zboží, co mají teď v obchodech aktuálně na skladě, je poslední. Mrzí mne, že jsem přišla o takovou šanci je koupit, spoléhala jsem se na to, že budou doplňovat nové zboží, ale nové už nebude…Nemáte nějakou radu, kde by se případně daly ještě koupit? Moc děkuji za radu…
PS: Případně kdybyste někdo měl nějaký navíc, ihned bych si ho koupila. Ještě jednou děkuji :mavam: :kytka:.

Nejsi v tom sama, já mám dokonce ještě 2 kartičky s nalepenými body a nic z toho. Batoh tedy mám( toho jsem vzala hned na první kartičku a v době,kdy měli ještě vše),chtěla jsem casem i tu deku a nadobi,ale v tuto dobu uz kde nic,tu nic. U nás maji jen termosku a dětskou celovku. Z nouze jsem na jednu kartu vzala tu celovku,i když ji nepotrebujeme. Asi někomu daruji.

Qwentin
Hvězda diskuse 64382 příspěvků 15.07.18 19:22

@jindra.kytka Děkuji za reakci :) , u nás mají akorát ty dětské baterky, termosky, nádobí, vše ostatní je vyprodané.Tak mne mrzí, že jsem propásla šanci :roll: .Také mám 3 kartičky s nalepenými body, škoda že toho zboží nedodali více…Prve jsme brali ty baterky i tu čelovku dětskou i pro dospělé, a pak šetřili body právě na ty batohy, které už bohužel nejsou :,( .

jindra.kytka
Ukecaná baba ;) 1107 příspěvků 15.07.18 21:27
@Qwentin píše:
@jindra.kytka Děkuji za reakci :) , u nás mají akorát ty dětské baterky, termosky, nádobí, vše ostatní je vyprodané.Tak mne mrzí, že jsem propásla šanci :roll: .Také mám 3 kartičky s nalepenými body, škoda že toho zboží nedodali více…Prve jsme brali ty baterky i tu čelovku dětskou i pro dospělé, a pak šetřili body právě na ty batohy, které už bohužel nejsou :,( .

Takže jste nejvíce stali o ty baterky a celovku? Takze prece jen neco mate,to je dobre :palec: Já mám zkušenost,ze nejdříve se musí brát to,o co nejvíce stojime,v tomto případě o batoh. Později to už nemívají. To same je i v Bille. Pravidelně nám zbydou vylepené karty.

Qwentin
Hvězda diskuse 64382 příspěvků 15.07.18 21:39
@jindra.kytka píše:
Takže jste nejvíce stali o ty baterky a celovku? Takze prece jen neco mate,to je dobre :palec: Já mám zkušenost,ze nejdříve se musí brát to,o co nejvíce stojime,v tomto případě o batoh. Později to už nemívají. To same je i v Bille. Pravidelně nám zbydou vylepené karty.

Jojo, ty baterky chtěl hlavně malý. Ale pak jsme si řekli, že si vezmeme ty batohy, hned další karty,ale už bylo pozdě :,( . A sbíráte body i na tu akci do Billy, co je teď?

jindra.kytka
Ukecaná baba ;) 1107 příspěvků 15.07.18 22:25
@Qwentin píše:
Jojo, ty baterky chtěl hlavně malý. Ale pak jsme si řekli, že si vezmeme ty batohy, hned další karty,ale už bylo pozdě :,( . A sbíráte body i na tu akci do Billy, co je teď?

To mám chlebnik a 1 ručník a zbytek bodu jsem rozdala. Vy mate co? ;)

AnastazieB
Echt Kelišová 8374 příspěvků 15.07.18 23:23

@Qwentin a to opravdu neseženeš jiný batoh za podobnou cenu? Že se ti vyplatí lítat o volat všude možně po všech prodejnách? Co jsem jen tak narychlo našla, tak třeba Sportissimo… https://www.sportisimo.cz/…gi-6/107359/?…

Qwentin
Hvězda diskuse 64382 příspěvků 15.07.18 23:29
@AnastazieB píše:
@Qwentin a to opravdu neseženeš jiný batoh za podobnou cenu? Že se ti vyplatí lítat o volat všude možně po všech prodejnách? Co jsem jen tak narychlo našla, tak třeba Sportissimo… https://www.sportisimo.cz/…gi-6/107359/?…

Děkuji moc, já jsem chtěla právě z toho Albertu ten dětský hlavně. Na ten odkaz se ale podívám, moc děkuji.

Qwentin
Hvězda diskuse 64382 příspěvků 15.07.18 23:33
@jindra.kytka píše:
To mám chlebnik a 1 ručník a zbytek bodu jsem rozdala. Vy mate co? ;)

Jenom chlebník,batůžek, ale ještě se chystáme na nákupy … ;)

jindra.kytka
Ukecaná baba ;) 1107 příspěvků 16.07.18 17:11
@Qwentin píše:
Jenom chlebník,batůžek, ale ještě se chystáme na nákupy … ;)

Já jsem to už vzdala, i tady už nic moc nemají. U nás měli naposledy jen ty batuzky.Kupodivu je lidi letos celkově moc nebrali popř. jich možná měli vyrobené nejvíc ze všech dárků.

Qwentin
Hvězda diskuse 64382 příspěvků 16.07.18 19:09
@jindra.kytka píše:
Já jsem to už vzdala, i tady už nic moc nemají. U nás měli naposledy jen ty batuzky.Kupodivu je lidi letos celkově moc nebrali popř. jich možná měli vyrobené nejvíc ze všech dárků.

Je to zvláštní, dnes jsem byla v Bille, a jediné co jim zůstalo, jsou právě ty dětské batůžky, jinak všechno to zboží ručníky, míče,svačinový box byly rozebrány…

jindra.kytka
Ukecaná baba ;) 1107 příspěvků 17.07.18 14:21
@Qwentin píše:
Je to zvláštní, dnes jsem byla v Bille, a jediné co jim zůstalo, jsou právě ty dětské batůžky, jinak všechno to zboží ručníky, míče,svačinový box byly rozebrány…

Ano,přesně takto jsem to myslela! Když jsem byla na posledním nákupu v Bille, meli tam už jen ty batuzky.Takže stejně jako u vas.

Qwentin
Hvězda diskuse 64382 příspěvků 18.07.18 22:38

Ty batohy nemají už skoro nikde.Dnes mi volala kamarádka z Pardubic, mají tam batohy totálně rozebrané.

jindra.kytka
Ukecaná baba ;) 1107 příspěvků 19.07.18 19:10
@Qwentin píše:
Ty batohy nemají už skoro nikde.Dnes mi volala kamarádka z Pardubic, mají tam batohy totálně rozebrané.

To myslis Albert nabo Billu? Jestli Albert tak škoda, říkala jsem si, ze bych na třetí kartu vzala klidně i druhy batoh.

Kacka2
Závislačka 4266 příspěvků 19.07.18 19:18

Tak batoh jsem v Albertu ulovila, ale deku už jsem nestihla. Zato u nás tento týden dostali spoustu spacáků a termosek.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Máme sníh, heč! culí se Vondráčková z Kanady. O návratu do Česka ale mlčí

Zatímco Tomáš Plekanec (35) odpočívá na rodné hroudě a doufá ve Vánoce se... číst dále >

Všechny 4 děti musely do karantény, popsala domácí lazaret Abbasová

Zvládnout čtyři děti, z nichž jednomu je něco málo přes rok a dvojčata se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >