Batolata venku - jak to děláte vy?

Anonymní
8.4.20 15:46

Batolata venku-jak to děláte vy?

Ahoj holky, začíná být venku pěkně, takže s 11mes batoletem jezdím tak 2× denně do lesa, což dává celkem tak tři hodiny. Pak dve hodiny přibližně během dne spí. Pak tak hodina celkem v sedačce při krmení cca 6× denně. Pak ho někdy dám to velký postýlky když vařím, tam obchází kolem dokola, pohyb má, to je hodka až dvě. Zbytek leze jak může. Jenže nevím jak to mám teď dělat. Máme zahradu a chci být víc venku jenze zem je ještě dost studená, tak ho nechci dávat na zem. A z deky mi hned leze pryč. A hlavně všechno hned cpe do pusy. Hlínu kytky drivka slamu… ???? A já prostě nevím jak to dělat. Přijde mi, že když teď jezdíme s kočárem dvakrát ven, tak že na lezení moc času nemá a dost sedí, tak jestli to není špatně. Mám ho v klidu vypustit na zem? Jak to máte vy doma? Děkuju

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
lebambule
8.4.20 15:48

Vypustit a hlídat, sice nic neuděláš, ale jednou uz ho hlidat nebudeš muset. Takže hlidat, jistit, aspoň z povzdali. Nemusis kolem nej hopsat.

• Citovat
  • Nahlásit
18540
8.4.20 15:52

Moje ochutnala kočičí granule, kytky, chlupy atd. Jsem v klidu, jednou ji to přejde. A venku jsem ji taky pouštěla i na trávu. Ted uz chodí, ale občas s sebou sekne, njn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1006
8.4.20 15:58

Nafoukla bych detsky bazen, podlozila dekou, naplnila balonky/ hrackami/knizkami

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25380
8.4.20 16:02

Vypustit a hlídat a nebo velkou ohrádku, na zem pěnový puzzle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
645
8.4.20 16:04

Chodím s malou teď na zahradu denně. Rozložím jí tam deku, dám tam nějaký hračky. Vydrží na dece zhruba 5 minut a pak leze všude. Sice už i chodí ale na zahradě je asi lepší lézt po čtyřech :zed: lézt jí nechám ale hlídám jí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20052
8.4.20 16:12

Dala bych dítěti softshellove kalhoty a veselé ho vypustila na zem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
8.4.20 16:23

Měli jsme spojené dvě dřevěné ohrádky podložené dekou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14168
8.4.20 16:46

Mam deti kvetnove/cervnove a ty dve mladsi normalne lezly od brezna po trave, piskovisti, strkani prirodnin do pusy jsem neresila. Vim, ze kluk zral sedmikrasky a jednou jsem teda neuhlidala psi exkrement :oops: a to mu pak nebylo uplne dobre. Ale prezil to. Nejstarsi holka se bala travniku, s tou jsem toto obdobi naopak mela rada, dala jsem ji ven deku a ona z ni neutekla :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64601
8.4.20 16:57
@Anonymní píše:
Ahoj holky, začíná být venku pěkně, takže s 11mes batoletem jezdím tak 2× denně do lesa, což dává celkem tak tři hodiny. Pak dve hodiny přibližně během dne spí. Pak tak hodina celkem v sedačce při krmení cca 6× denně. Pak ho někdy dám to velký postýlky když vařím, tam obchází kolem dokola, pohyb má, to je hodka až dvě. Zbytek leze jak může. Jenže nevím jak to mám teď dělat. Máme zahradu a chci být víc venku jenze zem je ještě dost studená, tak ho nechci dávat na zem. A z deky mi hned leze pryč. A hlavně všechno hned cpe do pusy. Hlínu kytky drivka slamu… ???? A já prostě nevím jak to dělat. Přijde mi, že když teď jezdíme s kočárem dvakrát ven, tak že na lezení moc času nemá a dost sedí, tak jestli to není špatně. Mám ho v klidu vypustit na zem? Jak to máte vy doma? Děkuju

Nech ho jist trávu.. Mu neublíží.. To samé, pokud neleží hodinu v trávě, tak fakt nenastydne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18685
8.4.20 17:14

Kluk nestrkal jako maly do pusy nic. Mala naopak do pusy rve vsechno. Moc to neresim, pokud to neni odpad, vajgl nebo tak. Nechavam ji volnost, at si zkouma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7676
8.4.20 17:43

Dcera lezla a kdyz si strcila pisek, neblaznila jsem, ale jist jsem ji to teda nenechavala. To samy travu a podobne. O vajglech a tak nemluvim vubec, fuj…ale kamaradky mala vagl zmoulala a prezila to taky ;) ne vzdy holt uhlidas. Dcera mela ruce v puse porad. Taky jsem dost hlidala, kor kdyz jsme sly z hriste, hrabala v pisku, kde maji pristup vsichni, i treba kocky a tak… a treba pak jedla, tak jsem ji otrela rucicky ubrouskama a tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
204
8.4.20 19:47

Nechat lézt venku nebo dát ven klidně i tu postylku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7789
10.4.20 07:50

Prostě pořádně oblíknout a hlídat. Teď už malá chodí ale loni v podstatě celé léto a podzim prolezla. Prostě jsem ji nechala lezt po zahradě. Až pak když byla zima tak holt jen kočárek ale to teď nehrozí. Teď už bude teplo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat