Batole 13 měsíců je hodně spavé a chce jen kojit

236
23.8.21 13:45

Batole 13 měsíců je hodně spavé a chce jen kojit

Ahoj, prosím o radu a Vaše zkušenosti. Moje holčička 13 měsíců je v posledních dnech hodně spavá, dnes ještě víc, ráno jsme vstaly po 7 hodině, v 9 uz usnula, spala 2 hodiny, pak jsme byly nakoupit, tam si dala kousek rohlíku, doma oběd nechtěla, brečela už jen při pohledu na jídlo, které jindy má mic ráda. Byla celkově plačtivá, chtěla kojit, jen tak koukala a pak usnula. Pořád spinká. V posledních dnech chce hodně kojit, i v noci, spí více než jindy, nechce vůbec masozeleninu, ale dá si třeba ovoce nebo cherry rajčata, kukuřičné křupky, rohlík. Celkově je spíš taková plačtivá, teplotu nemá. Bojím se, aby nebyla nemocná, máte někdo obdobnou zkušenost? Nevím, zda konzultovat s lékařem nebo to je nějaká hloupost? Děkuji za Vaše názory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11092
23.8.21 13:47

Zuby? V tom období mi děti odmítaly normální jídlo a jedly jen studené. Plačtivé byly taky a spavé, no, to ony nebyly nikdy :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8333
23.8.21 13:48

Meni se tlak a je spaci pocasi no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2025
23.8.21 15:18

Já bych k pediatrovi cinkla a zkusila se poptat, alespoň ti řekne, že třeba kdyby byla unavená a spavá déle, tak kdy už je lepší přijít. Ono to může být banalita, nechutenství můžou být zuby, ale spavost a zuby, to není zrovna typické spojení. Únava potká občas každého, takže to nemusí být vůbec nic, na druhou stranu únava může být i příznak nemoci. Prostě bych to nepodceňovala a zavolala k doktorovi. Naše pediatrička řeší věci radši po telefonu, protože tím vyselektuje ty lidi, co by k ní šli zbytečně. Ty sama vidíš nejlíp, jaká je normálně tvoje holčička, a že třeba to u ní není běžné, to spaní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat