Batole 20 měsíců - házení kamínkama

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Taby22
Povídálka 24 příspěvků 13.04.18 21:25
Batole 20 měsíců házení kamínkama

Ahoj, náš kluk je co se udělalo venku hezky úplně posedlí sbíráním všech odpadků, kamínků, atd. Doma ho pořádně nic nebaví, jen lítá a rozhazuje hračky. Venku neustále sbírá kamínky a háže kam se dá, nejlépe ho kanálů, košů a okapů u sousedních domů atd. Doma ho teda také baví házet s hračkama nebo i jídlem. Nevím teda jestli je to úplně standartní vývoj, protože je tím úplně fascinovaný. Děkuju za reakce

Reklama

Reakce:

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1383 příspěvků 13.04.18 21:28

Normálka :mrgreen:

Uživatel je onlineLenka_Hal
Závislačka 3444 příspěvků 13.04.18 21:33

Muj prvni byl posedly…uplne to stejne. Navic jsme tehdy bydleli v Holandsku, vsude sama voda, hazeni kaminku do vody bylo jeho, rikaval vzdycky : „kapija vovo“…a nebyly to jen kaminky. Byli jsme doma, kdyz jsem byla na telefonu (tak mi to nedoslo, ze kaminky doma nejsou), on kolem mne prosel se svym kapija vovo a ja pak nasla mobil v zachode :nevim: :nevim:

vrtulka78
Ukecaná baba ;) 1281 příspěvků 13.04.18 21:34

Synovi je 19 měsíců a dělá přesně to samé. Nejhorší je to s jídlem, rozhňahňá ho na co nejmenší kousíčky a rozhodí po okolí :zed: dcera nic takového nedělala

mrav
Ukecaná baba ;) 1196 příspěvků 13.04.18 21:34

Neboj, je to normální a bude to pokračovat sbíráním šišek a větviček. :mavam:

Rive
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 13.04.18 21:35

No jéje, děda je úplně nešťastný, buď mu kamínky rozhazhuje pes nebo vnučka.
Vždycky příjde z práce a chudák jde kontrolovat, kde má naházené kamínky od jezírka s od pergoly.

Když někam jdem, tak jedine s kamenem a klackem v ruce.
Minule jsem ji vysypavala kaminky i z plenky.

Hadumi
Extra třída :D 12897 příspěvků 13.04.18 21:38

Syn to taky dělá, ale přijde mi to normální. Když zapínám, pračku, myčku, vynáším koše… vše musím prohlédnout. Když má třeba syrovou mrkev, tak jí nakouše na pidi kousky a ty háže do všeho, nebo křupky rozpatlá na kaši a narve to do podlahového topení - fakt chuťovka, když ho nenachytám hned a ono to tam zaschne.

Taby22
Povídálka 24 příspěvků 13.04.18 21:38

Šišky a klacky jsou už taky a někdy i horší věci :roll: je mě zaráží že třeba na pískovišti ho nezajímají hračky ale zase to házení písku a kamenů.

Uživatel je onlineelle21
Zasloužilá kecalka 915 příspěvků 13.04.18 21:47

Syn těch báboviček taky moc nepostaví :) háže pískem po každém okolo i po sobě..

Kriss Tina
Závislačka 3942 příspěvků 13.04.18 21:53

Klasika, mě dneska tříleták hodil šišku po kolemjdoucí paní, snad je to jednou přejde, to můžu zakazovat horem dolem, rozčilovat se a je to k ničemu :D

Uživatel je onlineLenka_Hal
Závislačka 3444 příspěvků 13.04.18 21:55
@Taby22 píše: Šišky a klacky jsou už taky a někdy i horší věci :roll: je mě zaráží že třeba na pískovišti ho nezajímají hračky ale zase to házení písku a kamenů.

Mam uz treti a zadne z mych deti si az tak moc s hrackama nevyhralo, nejzajimavejsi na hrani jsou proste ruzne veci okolo, ale nejlepe ty hnusne, spinave nebo nebezpecne… :mrgreen:

Cuddy
Extra třída :D 14765 příspěvků 13.04.18 21:58

@Taby22 Mam stejne stare dite a kez by temi kaminky jen hazelo. U nas okamzite leti do pusy.

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1560 příspěvků 14.04.18 17:49

To je ale „problémové“ dítě, když kvůli němu založíš 4 vlákna během 24 hodin. :zed: :zed: :zed: Je něco, co ti na něm nevadí?

Taby22
Povídálka 24 příspěvků 14.04.18 19:32

Jirka765 Teda jestli spíš nejsi ty trochu problémová? Vadí moje 4 založené diskuze, nikdo tě nenutí k tomu aby jsi to četla a už vůbec jsem nezakládala diskuze pro ty, co nemají nic jiného na práci než prudit na emiminu. Jestli nemáš nic jiného na práci než počítat kolik kdo založí diskuzi tak to je smutné :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Objednávka dne: Odvážná kráska si na Mallorce zašla na jídlo. Bez kalhotek!

Po bujarém večírku jí vyhládlo! Ve fast foodu na Mallorce byla přistižena a... číst dále >

Příběh Čerešňákové a Ditmara: Chtěla být jako Maláčová, ale chyběl jí Bakala

Za dva roky v čele České Miss se jim podařilo něco, co se zdálo být nemožné.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedmdesátiletá Mexičanka čeká dceru. Bude nejstarší matkou na světě

Sedmdesátiletá Mexičanka je zřejmě nejstarší těhotnou ženou na světě. Maria... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama