Reklama

Batole a nošení okluze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Simonea
Kecalka 133 příspěvků 27.02.17 10:20
Batole a nošení okluze

Ahojda, prosím maminky, jejichž malé dítko nosí okluzi o rady, jak s neustálým sundáváním okluze bojují. Moje dítko nosí brýlky a plstěnou okluzi - vlastně nenosí - maximálně na chvíli. díky :)

Reklama

Reakce:

R2
Závislačka 3581 příspěvků 27.02.17 11:04

Když měli moje holky období kdy pořád sundávali okluze, lepila jsem ji je, to sundavání není tak příjemné, nechali si je, ted jak jsou straší mají zase plstové okluze ;)

Tina1
Kecalka 479 příspěvků 27.02.17 13:51

Ahoj,

jak je dítko staré? A jak dlouho to zkoušíte? My jsme začaly s nalepovacími, ale ty nesnášela. Pak jsme přešly na ty plsťové a sundavala si brýle tak první 2-3 dny, pak se to výrazně zlepšilo. Pořád jsem upozorňovala, aby brýle nandala zpět. Ale už byla celkem velká, skoro 5 let. A dávat pozor, aby ta brýlová čočka na nezakrytém oku byla čistá. Jak to má špinavé (což měla zkraje skoro pořád), tak vlastně nemá ani 1 použitelné oko a z tohoto důvodu občas sundá brýle i teď po několika letech treninku. Držím pěsti.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama