Batole a nošení těžkých věcí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 14.02.11 10:29
Batole a nošení těžkých věcí

Nejspíš úplně blbej dotaz: :mrgreen:
Naší malou (19m) hrozně baví přenášet věci a úplně nejvíc ty docela těžké - dvoulitrové pet lahve, celé balíky plínek apod.
Mám jí v tom bránit? Ještě dodám, že je to taková žížalka, 11 kg na 87 cm výšky.

Reakce:
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63768 příspěvků 3 inzeráty 14.02.11 10:31

Já bych řekla, že jí v tom stejně nezabráníš… takže bych jí tam ty lahve nenechávala plné ;-)

trpaslikg
Kecalka 419 příspěvků 14.02.11 10:39

ta moje to taky dělá asi od 20 m :-D vzdy si říkám, že je prdlá, někdy jí nabídnu pomoc, ale většinou si vůbec nevšimnu, že něco stěhuje…nedávno u nás byl chlapeček ve stejném věku jako je ta moje 27m a stěhovali jak o život…

Stune
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 14.02.11 11:08

Naše to dělá taky a ještě u toho funí teskyyy teskyyy hmmm ach jo = to má z krtečka :)

Rose-k
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.11 11:11

Jojo moje to dělá taky,většinou si všimnu pozdě,ale taky není žádný tintítko :lol:
Postavím třeba tašku s nákupem ne nějakým obr,ale už letí a táhne jí :lol:
Jo a balíky plín to přenáší pravidelně,pak se tady nemaj všude válet :lol: anebo zas naopak když je dovezem z nákupu tak je uklízí na místo :mrgreen:

Příspěvek upraven 14.02.11 v 11:13

Pajule22
Echt Kelišová 9043 příspěvků 14.02.11 11:11

Ahoj,nas prcek to taky dela,prenasi baliky plin,pokud je necham na zemi,taha v ruce odrazedlo,plne pet lahve nosi jen u babicky,mi doma nemame.
nedela to zas tak casto,takze jsem v klidu.

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 14.02.11 11:38

Taky stěhujeme, a funí u toho, heká, ale" Neci pomoc, maminko!!" :lol: Snažím se jí nadávat přiležitost tahat extra těžký věci, ale stěhuje ráda, takže ji sem tam necháváme!

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 14.02.11 12:32

Tak zabránit by se jí asi dalo, i když by si to pravděpodobně vyžádalo zásadní změny v dispozičním řešení našeho bytu, jako například instalaci nedobytných skříní a systému kladek pro zavěšování těžkých předmětů pod strop. :mrgreen:
Jsem ráda, že je tu tolik chápajících maminek malých stěhováků. :kytka:

crazymisha
Zasloužilá kecalka 708 příspěvků 14.02.11 13:29

Taky stěhujeme :-D Tahá balíky plen, její plastový stoleček, kufřík s hračkama… Nechávám jí, myslím si, že sama ví, co unese a co ne…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Mickey Rourke vypadá k světu a vrátil se k ex. Jaké ženy se prohnaly jeho životem?

Bouřlivák Mickey Rourke (66) to dal znovu dohromady s ruskou modelkou... číst dále >

Těžkej Pokondr zuří kvůli údajné cenzuře. Ředitelka Supraphonu: Ondráček je uražený lhář!

Miloš Pokorný (54) a Roman Ondráček (52) z hudebního dua Těžkej Pokondr... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >