Batole fascinují moje prsa :-/

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.19 13:16
Batole fascinuji moje prsa :-/

Mám problém, malá je poslední úplně fascinována mojema prsama. Jakmile se k ni přiblížim, míří ruce na prsa a hladi mi bradavky :oops: už víc než 2 měsíce nekojim ani to nějak nevyžadovala ale poslední dobou je to neúnosné, protože je neodbytna v tom mazleni. Jsem znovu tehu a je mi jakýkoliv dotek v této oblasti velmi nepříjemný…proč to děla, chybí ji něco? Jak ji to odnaucit?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 825 příspěvků 09.03.19 13:24

Ahoj, moje 15 mesicni je kojena a pri kojeni mi taky krabe pod trickem a macka bradavku. Je to hrozne neprijemny a to nejsem tehotna. Davam si ruku tak, aby se tam nedostala… zkus nosit tricka, aby na ne nemohla, vycpane podprdy, jestli to dela pres tricko… casem by ji to melo prejit.

Ennny
Závislačka 3321 příspěvků 09.03.19 13:27

Prostě jí to zakaz ,a řekni že tohle se nedělá 8o co na tom chceš řešit?

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 825 příspěvků 09.03.19 13:30

@Ennny predpokladam, ze tahle taktika nezabrala…

Sue2008
Kecalka 311 příspěvků 09.03.19 13:31

Taky čekám, až tonu nás přejde (uvažovala jsem úplně o stejném dotazu :oops: ). Starší dcerka uz ma 2r8m. Kojení tedy vidí denně (5měsíční dcerka). Prostě se jenom přitulí a říká, že hladí mlíčko :mrgreen: . Je fakt, že si ještě někdy vzpomene a nemám problém ji před spaním nakojit :nevim:

Aduš8
Závislačka 4130 příspěvků 09.03.19 13:31

Malého jsme odstavila v roce, teď je mu 16 měsíců a taky se začal o prsa zase zajímat. Kdykoliv se převlékám, běží ke mně a chce se jich dotýkat. Taky jsem těhotná a příjemné mi to není, ale myslím si, že je to naprosto normální. Přichází čas, kdy už si dokážou srovnat v hlavě, že máma prsa má a táta zase chlupatý hrudník. Tam tahá zase manžela. Přijde i období, kdy bude chtít studovat jiné části těla :think:

Ennny
Závislačka 3321 příspěvků 09.03.19 13:33

@Lumíkovec tak to bude asi chyba jinde ne? Tohle já prostě nechápu ,jako když bude sahat na horkou plotýnku tak jí to taky prostě nezabere a dítě bude furt popálené?

Ivana 85
Závislačka 3443 příspěvků 09.03.19 13:36

@Ennny souhlasim s tebou.Taky to nechapu proc by nekomu melo dite hladit bradavky :nevim: Proste mu to nedovolim a hotovo.Moje dcera ted taky furt resi ze mam velky prsa a ona maly,ale kouka na ne jen pres tricko a nijak me neosahava.

Aduš8
Závislačka 4130 příspěvků 09.03.19 13:37

@Ennny tak batole, které poslechne na slovo bych tedy chtěla vidět, ten náš zkusí ještě všechno nejmíň třikrát, když mu řeknu ne. A neznám žádné takové, které by poslechlo napoprvé

Ivana 85
Závislačka 3443 příspěvků 09.03.19 13:39

@Aduš8 pise ze to trva skoro 2 mesice…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.19 13:41

@Ennny no protože by to znamenalo ze ji budu muset přestat mazlit. A to nechci má jen 17 mesicu. Ona to nedělá schválně proste se prituli do měkkého :lol: asi ji to uklidňuje či co 8o e proste vidím ze je to pro ni poslední dobou nějak důležité jen mne to začíná fakt vadit. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.19 13:43

Ted ji rostou Špičáky, tak nevím jestli to s tím souvisí, ze si vzpomíná na kojení?

Ivana 85
Závislačka 3443 příspěvků 09.03.19 13:44
@Anonymní píše:
@Ennny no protože by to znamenalo ze ji budu muset přestat mazlit. A to nechci má jen 17 mesicu. Ona to nedělá schválně proste se prituli do měkkého :lol: asi ji to uklidňuje či co 8o e proste vidím ze je to pro ni poslední dobou nějak důležité jen mne to začíná fakt vadit. :nevim:

Normalne bych se s ni mazlila a kdyz ti zacne sahat na bradavky,coz teda nevim jak to ti vleze pod triko?Tak bych ji proste tu ruka dala dolu a tak porad dokola.

Prof. Farnsworth
Kelišová 7131 příspěvků 09.03.19 13:48
@Anonymní píše:
Mám problém, malá je poslední úplně fascinována mojema prsama. Jakmile se k ni přiblížim, míří ruce na prsa a hladi mi bradavky :oops: už víc než 2 měsíce nekojim ani to nějak nevyžadovala ale poslední dobou je to neúnosné, protože je neodbytna v tom mazleni. Jsem znovu tehu a je mi jakýkoliv dotek v této oblasti velmi nepříjemný…proč to děla, chybí ji něco? Jak ji to odnaucit?

To je jako já, akorát je mi skoro 40 :mrgreen: Jestli bude jako já, tak se to neodnaučí nikdy, a navíc tenhle reflex bude mít u všech žen (zejména těch více obdařených) :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.19 13:54

@Ivana 85 no přes tričko, a nebo leze do výstřihu… samozřejmě že ji dávám ruce pryč, když mi to vadí, ale ne že by to mělo nějaký efekt.. no doufám, že je to vážně jen období poznávání, jak píše @Aduš8 a nebude se zpět dožadovat kojení, až budu kojit mimčo. :zed:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama