Batole je nezvykle spavé

15.8.20 06:35

Batole je nezvykle spavé

Zdravim :mavam: prosím chtěla bych se zeptat jestli má někdo zkušenost…malý má 10 měsíců a ted třetí den je hodně spavý..papa i pije normálně..nemá ani teploty ani průjem..dole dva zoubky.muze to být u toho vedra nebo ze by vrchní zoubky? Celkem jsem z toho vyplašená :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
60104
15.8.20 06:50

@Daniela251 může a nemusí.. Na dálku to nikdo neřekne :think: pozorovala bych ho..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
654
15.8.20 06:55

Hodně spavý znamená co? Mně třeba dítě okolo 9 měsíců teprve začalo pořádně přes den spát, do té doby jednou max hodina, pak najednou dvakrát klidně hodina a půl nebo dvě… Pokud nespí, je normálně hravý, veselý, aktivní? Jestli jo, asi bych to brala tak, že to je z horka, z toho, že je v létě více aktivit a možná se mu malinko meni režim :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13447
15.8.20 07:02

10m dítě není batole, ale kojenec ;) pokud mu jinak nic není, tak bych to víc neřešila. Může si nastavovat jiný režim, může být unavený z horka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.8.20 07:12

@Bebeluska8 ano je hravý směje se tak nevím 🤷 pozoruju ho pořád když tak se půjdeme ukázat na pohotovost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26624
15.8.20 08:06

@Daniela251 co znamená, že je spavy? Můj syn v 10 měsících začínal teprve trochu lépe spát. Spánek dětí se mění. Nezačal se více pohybovat? Navíc je vedro, může mít horší kvalitu spánku.
Nepozoruj ho. To se pak jeví horší, než to je.
Promiň, ale pokud jen víc spí a jinak ji, pije, směje se, nemá teplotu, tak to na pohotovost není.
Pokud se s takovýmito „problémy“ leze na pohotovost běžně, tak chápu, proč tam jsou nepříjemní a problémy bagatelizují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2099
15.8.20 08:16

Nezačal třeba lézt, stoupat si… mně děti v tomhle období začaly spát víc. Respektive to tak vypadalo. Místo 3 krátkých denních spánků mely jeden dopolední krátky a druhý odpolední, kdy byly schopné chrnět i 3 hodiny. Taky to může být horkem, změnami počasí (mění se tlak, jdou bouřky)
Na pohotovost bych nejezdila, pokud je jinak spokojený a veselý. Ještě tam něco chytí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5169
15.8.20 08:37

Jak dlouho spi v jakých intervalech? A jak spal předtím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.8.20 08:57
@ludmilaadamkova píše:
Jak dlouho spi v jakých intervalech? A jak spal předtím?

Předtím dopoledne 40min a odpoledne max 1,5h večer chodil spát kolem osmé a spal do šesti…
Teď dopoledne 2h a včera odpoledne 3h spát šel v 7h večer a vstával až v osum ráno…Vykládá si ale začíná být nějaký podrážděný už..má unavené oči, slinta a vše cpe do pusy tak možná začínají ty vrchní zuby.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.8.20 09:01

A hýbe se pořád stejně..Od sedmi měsíců chodí kolem nábytku, hraje si se starší dcerkou na koberci, plazi se a vše ho zajímá a když je v postýlce tak řádí i když teď od včera spíš posedává v postýlce nebo poléhavá..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5169
15.8.20 09:05

Tak předtím mi přijde že tedy spal hrozně málo. Je to strasne krátce. Může to být cokoliv nebo se třeba upravuje na jiný režim.
SPIS MI fakt přijde že předtím na to že je mu 10 měsíců spal malinko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.8.20 09:06

Asi jsem moc velký plašák, ale od té doby co jsem rodila po termínu mrtvé miminko jsem měla problémy a strach hned jak jsem otěhotněla s malým jsem pozorovala celé těhotenství jestli se hýbe v břichu..už jsme byli dvakrát v nemocnici..zánět průdušek a šestá nemoc spojená se zuby a to nás hospotalizovali podezření na covid ale na stesti,„jen“ sesta nemoc a zoubky…tak že jsem fakt poseraaa :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19736
15.8.20 09:16

@Daniela251 někdy mají děti spavý období, jestli už chodí tak možná je unavený i z toho a nemohl někde přistydnout že by na něj něco lezlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.8.20 09:24

@ka2ka právě ne my v těch vedrech ani nechodili ven..jen třeba na večer hodinku před barák se psy jinak ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.8.20 09:25
@ka2ka píše:
@Daniela251 někdy mají děti spavý období, jestli už chodí tak možná je unavený i z toho a nemohl někde přistydnout že by na něj něco lezlo?

Ano chodí kolem nábytku, ale to už dlouho právě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama