Batole kluk - koupit kočárek a panenku?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
14711
28.12.21 17:17

Batole kluk - koupit kočárek a panenku??

Koupily byste dvouleťákovi panenku a kočárek? Totiž vnuk bude mít narozeniny a má spoustu aut, kostek, odrazedla a další a další.. No a v poslední době, když přijede ke mně, tak si rád prohraje s panenkou (kterou mám ještě z dětství). Vždy si ji chce půjčit, tak jsem mu donesla z garáže i staré golfky a docela si vyhrál. Bylo to legrační, on tě panence i něco povídal. :)
Ted bude mít narozeniny a napadlo mě mu nějakou panenku a takové ty male golfky koupit, ale nevím jestli to není blbě, když je to kluk.
Jinak si hraje s klucicima hračkami převážně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
55781
28.12.21 17:19

Zeptala bych se hlavně rodičů, ale osobně bych to nekupovala. Pohraje si u vás doma, alespoň to pro něj bude zajímavé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2422
28.12.21 17:20

Domluvila bych se predevsim s rodicema, abys nevypadala jak trubka, ze kupujes klukovi kocarek s panenkou. :lol: Aby si nerekli, ze babca je na hlavu. :mrgreen: Jinak klidne bych koupila. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15657
28.12.21 17:23

Ne, to by mě přišlo divný. Jako nějakou panenku asi možná, ale i kočárek by mě přišlo moc. A to si syn taky hraje s tímto od ségry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
266
28.12.21 17:26

Bych mu to klidně koupila, když z toho bude mít radost. Moje dcera mi nedávno řekla, že si ve školní družině nejradši hrála s vojáčky. Že si je prý rozmístila a promýšlela taktiku. Většina dospělých jsou žel hrozní sexisti, takže spíš můžou mít kecy rodiče a tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1306
28.12.21 17:29

Jo, nějaké malé golfky, v pohodě. Můj syn si na nich rád vozil kostky a narážel jimi do různých věcí, třeba do dveří. Pamatuju si, že bratranci, když k nám jako děti přijeli, taky měli kočárek jako oblíbenou hračku. S rodiči bych se o tom poradila, aby pak nepomlouvali, ale věcně je jedno, jestli tenhle „krám“ nebo jiný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14711
28.12.21 17:30

Rodiče jsou v poho, to spíš já jsem stará konzerva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
28.12.21 17:31

Domluvila bych se s rodičema. Kdyby si můj syn hrál rád s panenkami, neměla bych s tím osobně problém, aby nějakou dostal jako dárek - však to může pro něj být příjemná změna, že si místo autíček může pohrát i s něčím jiným :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2521
28.12.21 17:32

Já bych mu to koupila. Kočárek je i pro kluka po technické stránce zajímavý. Může v něm vozit cokoli i sebe. Panenka klidně taky, proč ne. I holky si přeci hrají se vším.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
279
28.12.21 17:34

Koupila, muj vnuk mel obdobi, kdy rikal, ze by chtel chlapecka - miminko, aby se o nej mohl starat, ale vyslo to na dobu mezi narozeninama a svatkem a do svatku to vysumelo. pak si pral neco uplne jineho. ma u me panacka - klouboveho kluka, na ktereho jsem mu udelala vybaveny pokojicek, hraje si s nim obcas, posadi ho ke stolu k notasu nebo ho strci do postele s tabletem v ruce, pusti mu tam mini rooombu, pere pradlo a tak… jinak ma taky kuchynku a ruzne spotrebice - jak to dela svetla a zvuky, tak je to TOP

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43158
28.12.21 17:35
@eva valoi píše:
Koupily byste dvouleťákovi panenku a kočárek? Totiž vnuk bude mít narozeniny a má spoustu aut, kostek, odrazedla a další a další.. No a v poslední době, když přijede ke mně, tak si rád prohraje s panenkou (kterou mám ještě z dětství). Vždy si ji chce půjčit, tak jsem mu donesla z garáže i staré golfky a docela si vyhrál. Bylo to legrační, on tě panence i něco povídal. :)
Ted bude mít narozeniny a napadlo mě mu nějakou panenku a takové ty male golfky koupit, ale nevím jestli to není blbě, když je to kluk.
Jinak si hraje s klucicima hračkami převážně…

Koupila bych. Kdyby měl jeho otec nějaký problémeček, tak by měl tuhle hračku jen u vás. Copak chlapi hrdě nevozí v dospělosti kočárek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12746

Určitě mu to kup, pokud rodiče souhlasí. Dají se koupit panenky „kluci“, kočárky v klučičích barvách, takže nemusí vozit růžovo-fialovou volánkovou věc.
Znám spoustu holek, které si přály celé dětství autodráhu a dostávaly panenky. Znám i kluka, který si přál šicí stroj a chtěl šít na panenky, a jeho rodiče ho místo toho dali na karate (a on dnes má firmu na navrhování a šití kabelek). Já mám bráchu a ségru, a brácha běžně pekl bábovky a my se ségrou skládaly uhlí, naši nás učili všechno všechny (s tím, že samozřejmě bráchu učili i gentlemanství, ale všechny ženské práce si zkoušel taky). A jak je švagrová naší mamce vděčná.
Na jedné straně tady ženský brečí, že jim chlap doma s miminem nepomůže a nepřebalí, a na druhé straně by tu ženský měly říkat, že kočárek pro kluka je divný? No tak kde to jsme, naděláváte si do hnízda samy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32681

Já bych klukovi kočárek s panenkou nekoupila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27251
28.12.21 17:37

Moji kluci měli oba svůj kočárek. Do 5 let to byla oblíbená hračka a chodili jsme i na procházky. Nevidím v tom problém. Oba měli doma dělanou hadrovou panenku - kluka.
U cizího dítěte bych se ptala rodičů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1981
28.12.21 17:38

Já mám dvojčata kluka a holku a klukovi jsem koupila modré golfky (na panenku). Vozil v nich malou plastovou rybičku. Dcera dostala holčičí kočárek a vozila v něm plyšového pejska. Panenky se u nás neujaly. A pak měly obrovský úspěch plastové sekačky. Ty jsme kupovali samozřejmě pro každého svou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat