Batole nemá rádo mého nového přítele, máte zkušenost?

25
2.8.21 11:51

Batole nemá rádo mého nového přítele, máte zkušenost?

Ahoj,

hledam tu nekoho, kdo byl ve stejne situaci jako ja a kdo by mi mohl dat nejake cenne rady a zkusenosti 8)

Odesla jsem od manzela s 18mesicnimi dvojcaty k novemu partnerovi. Toto tema tady resit nechci! Chci se zeptat, jestli je tu nekdo, kdo mel stejny problem jako ja a to - 18mesicni dite nema rado meho noveho pritele (neni pro ni ovsem cizi, nez jsme se k nemu nastehovali, asi pul roku jsme se s nim schazeli, takze ho zna..). Je uplne hystericka, kdyz si ji chce pochovat, nechce k nemu, porad se drzi jen me, nechce proste jit do mistnosti, kde je on apod. Zaciname z toho byt lehce spatni..

Takze otazka zni - zvykne si takto male dite na nove prostredi a partnera? Jak si zvykly vase podobne stare deti v podobne, nebo stejne situaci?! Jak si ji ziskat?

Dekuji! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5925
2.8.21 12:03

To vypadá jak by ji něco provedl a ona se bojí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16166
2.8.21 12:09

Reaguje takto i na jiné lidi nebo jen na něj?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
2.8.21 12:12

@Veru1987

Neprovedl ji urcite nic, snazili jsme se k nim se vsim ze zacatku pristupovat lehce, hodne apod… 🤷🏻‍♀️

@Kakika

Spis jen na nej :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54584
2.8.21 12:15

Nezvedá často hlas nebo nemá nějaké prudké výkyvy chování?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
2.8.21 12:18

@Kelsey

Rozhodne by si nedovolil zvedat na ne nejak hlas nebo jim pane boze nejak ublizovat.. Hodne jsme o tom mluvili a myslim, ze se k nim chova presne tak, jak bych chtela, aby se k nim choval..
Je teda asi hlasitejsi, jakoze ma proste takovy projev, ale ne v tom titulu, ze by na ni kricel..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54584
2.8.21 12:23

Tak třeba se bojí toho běžně hlasitého mluvení.
Já mám velmi citlivé uši. Slyším vlastního muže chrápat přes špunty v uších. Třeba má malá taky citlivější uši a nedělá jí to dobře. Tak ho požádej, jestli by se zkusil zeslabit a trošku jemněji mluvit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21875
2.8.21 12:27

Tak asi si zvykne, nic jiného jí nezbyde. Otázka je za jakou cenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
457
2.8.21 12:44

@Baricenka syn známé se pár měsíců bál svého tatínka… Jednou pri večeři, klučíkovi byly skoro dva, známé dost zaskočilo a přítel ji „bouchal“ do zad. Malý se pak bál, že tatínek mamince ubližuje. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1354
2.8.21 12:47

Naše dvouleťačka má vždycky období, kdy jí prostě někdo nějakou dobu vadí a někdo jiný je zase oblíbený a to s nějakým vyrazným rysem nebo jen konkretní osoba (plešatí muži, ženy s brýlemi, vousatí muži, moje teta, neteř,… ) Časem se to srovná :) nenutila bych ji, nechala bych tomu volný průběh

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
664
2.8.21 12:48

Bojí se jenom jedno z dvojčat?
Rekla bych ze to muže byt reakce na změnu prostředí, najednou bydlí v novém, s novým chlapem. I když ho znala před tím, je něco jiného občas vídat a žít s nim.
Nebo separacka a proste chce byt furt s maminkou, proč ne.
Rekla bych ze se to časem srovná, přeju vám to :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9210
2.8.21 12:49

No, jeden z mých synovců v podstatě od malinka, jak mě viděl, nebyl k utišení. Nic jsem mu pochopitelně nikdy neudělala. Je teda fakt, že ani dobrého, protože jsem prostě neměla příležitost - prostě chudák řval, jen mě zahlídl. Nesnesl mě ani v jedné místnosti. Tak od 3 let jsme kámoši. Asi jsem mu něco provedla v minulém životě ;) :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32623
2.8.21 12:52

Dcera to dělala kolem tretiho roku v podstate vsem chlapum. Vystoupili jsme po nocni ceste z vlaku a jak byla rozespala, vousaty švagr na ni houknul a bylo vymalovano na nekolik mesicu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34632
2.8.21 12:56

Pokud se bude dál chovat spíše tiše, nebude si ji brát přes její nesouhlas, spíš bude jen pozorovatel, mělo by si zvyknout. Některé děti to tak mají. To neznamená, že když ty s ním máš vztah, že automaticky budou děti taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4427
2.8.21 12:59

Moje dcera zase zcela bezdůvodně nesnášela moji tetu. Už od miminka jak ji uviděla začala hystericky křičet. Nikdy ji nic neudělala, stykame se často, ale prostě asi má nějakou divnou auru. Dělala to jen u ní. Postupně se to začalo zlepšovat a kolem 2,5 už k ní sama běží se pomazlit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat