Batole chce pořád ty stejné věci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Taby22
Povídálka 24 příspěvků 17.04.18 20:10
Batole neustále chce pořád a ty stejné věci

Ahoj holky zajímalo by mě jak to chodí všude jinde, protože nemám moc srovnání, jak se děti chovají doma? Malému je 20 měsíců a celý den se točí jen kolem toho co po mě vyžaduje. Ráno vztanem a už to začíná buď krámuje a rozhazuje hračky a věci ze skříní, 150× za den ukáže na všechny kytky doma, všechny tlačítka, dveře, okna a dalších věci co ho zajímají, čeká dokud nepojmenuju. A dále 100× za den chce vysadit na okno a na další místa v bytě a toto se točí pořád dokola :mrgreen: a do toho celodenní řev, vztekání. To je běžný vývoj, že má batole stereotypní zájmy, které každý den požaduje opakovat? Venku ho zas zajímají kanály a vše co se točí.

Reklama

Reakce:

Šarlota4
Echt Kelišová 9046 příspěvků 17.04.18 20:14

Normalka. Samozrejme nekterym detem to staci 2× nektere vyzaduji 20×, ale prijde mi to nrmalni.

nozu
Extra třída :D 11037 příspěvků 17.04.18 20:15

@Taby22 řekla bych, že je to úplně normální dítě. Tohle obdbí je hodně náročné. Je potřeba hodně chodit ven, vymýšlet program a zábavu. A počítej, že se k tomu přidá velmi brzy období vzdoru.

růžový achát
Závislačka 2823 příspěvků 17.04.18 20:20

Mam 19 měs.,… to same v bledě modré…psychiatrie 8)

Uživatel je onlinemrav
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 17.04.18 20:22

To moje dcera trhá ted snad všechny květy. A to jsou jí 2 a půl. O vzdoru snad ani nemluvím, někdy je problém ji dotáhnout z pískoviště. Bez řevu to nejde…

Zorbas
Ukecaná baba ;) 1678 příspěvků 17.04.18 20:30

Jj, tohle obdobi je hodne narocny :roll: dcera ma 22mes a je to des :roll: taky musim porad vsechno pojmenovavat, hlavne v tv 8) poustime porad dokola ty samy pisnicky a ona tancuje=toci se dokola. V kocaru uz sedet nechce, ale jinak s ni nikam nedojdu :zed: hysteraky kvuli vsemu… s dvema starsima detma mi to tak strasny neprislo jako s ni :roll:

stinga
Závislačka 2913 příspěvků 1 inzerát 18.04.18 15:53

@Taby22 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: to jsem psala já? akorát má o 2 měsíce míň

stinga
Závislačka 2913 příspěvků 1 inzerát 18.04.18 15:53

@Taby22 jo a venku jí kamínky :cert:

jamik1416
Kecalka 107 příspěvků 18.04.18 21:53

Tak naší malé je taky 20 měsíců a je to úúúplně to samé :roll: ale snažím, se to přežít, máme ještě jednu starší tak už vím, že to časem přejde… :)

jamik1416
Kecalka 107 příspěvků 18.04.18 21:55

Jo a kamínky… na tom frčí taky. Bez nich se neobejde žádná procházka :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Lhářko! Z heroinové Terezy je největší „ryba“ případu! Její komplic ji napadl před soudem

Při pašování drog bývali parťáci, to už ale o pašeračce Tereze a dalším... číst dále >

Nejpevnější zadek světa: Sexy Ukrajinka je známá jako žena s železným pozadím

Dře jak kůň a drží extrémní diety, aby byla na „prknech“ ta nejlepší a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Reklama