Batole se budí s křikem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
alena.mo
Kecalka 207 příspěvků 26.10.18 14:14
Batole se budí s krikem

Ahoj, dcera 21 měsíců se mi poslední tři týdny budí v noci s krikem. Mléko v noci už nedostává a spavala celou noc. Ted se vzbudí pravidelne kolem 4. 5.a strasne brečí. Někdy i několikrát. Nedá se moc uklidnit, ale je normální vzhůru. Nevíte co to muže byt? Ještě nemá spicaky nahoře tak možná zuby?

Reakce:
alena.mo
Kecalka 207 příspěvků 26.10.18 14:22

Nikdo žádna rada? :nevim:

Ju21na
Kecalka 232 příspěvků 26.10.18 14:25

Syn téměř 2 a třičtvrtě to má taky. Myslela jsem, že má nějaké noční děsy, ale ono se mu vždy zdá o něčem emotivním, co ten den zažil (jel vlakem, autobusem,apod.). On i křičí ze spaní. Ale uklidním ho a spí dál :)

alena.mo
Kecalka 207 příspěvků 26.10.18 14:33

@Ju21na opravdu? A jak často se takhle budí? A on ti to řekne, že se mu něco zda?

Leenvecka
Kecalka 375 příspěvků 26.10.18 14:52

@alena.mo ja mela od mala nocni mury a mam je i ted coby dospela…taky vzbuzeni a desny krik jako mala…nasi obcas taky nevedeli co se mnou je…mno reknu to tak, ze hezky sny se mi zacli zdat az nekdy na druhym stupni zc…do ty doby jsem si pamatovala jen ty nocni mury … :/

ElucaK
Kecalka 233 příspěvků 26.10.18 15:17

Ja taky typuju nocni mury. Mam dceru ted 22m a ty obdobi se stridaji. Jeste pred mesicem se taky budila s krikem. Trva to vzdy cca 14 a pak je na mesic a vice klid. Rve a pritom spi. Musim ji uplne probrat a uklidnit. Pak se neochotne vraci do sve postylky a ja s ni v pokoji zustanu spat az do rana. Zuby taky nema vsechny, ale ty kdyz ji chytnou, nebo boli neco jineho, tak uz mi to rekne.
Vzdy, kdyz mi prijde, ze to nocni vstavani uz nepreziju, tak to prejde :P

alena.mo
Kecalka 207 příspěvků 26.10.18 17:06

@ElucaK no jo ale ona nespí když tam přijdu. Je vzhůru, normálne probuzena. To mi přijde divný. A trvá to už měsíc každý den :nevim: :nevim:

Ju21na
Kecalka 232 příspěvků 26.10.18 17:08
@alena.mo píše:
@Ju21na opravdu? A jak často se takhle budí? A on ti to řekne, že se mu něco zda?

No, začal okolo toho 2. roku a má to doteď. Tenkrát jsem se jen domnívala, že má divoké sny, protože ještě nemluvil. I jsem si to vyhledala na netu, že to děti tak mají. Dnes už křičí ze spaní, třeba „volant“, „autobus“ - je blázen do dopravních prostředků :lol: Většinou to má, jak jsem již psala, po výletě autobusem, a tak. Nemá to každou noc, třeba 3× do týdne, a pak je 14 dní klid :)

alena.mo
Kecalka 207 příspěvků 26.10.18 17:12

@Ju21na :D :D :D Teda ne ze bych se mu chtěla smat, ale zni to legracne. Já myslím, že to desy u nás nebudou. Taky jsem o tom četla a nějako mi nepřijde, že by to melo byt ono :nevim:

Ju21na
Kecalka 232 příspěvků 26.10.18 17:16

@alena.mo Když to po sobě čtu, tak je to legrační :lol: Teď jsme si právě užili, protože jsme navštívili muzeum autobusů a trolejbusů, kde si mohl sednout i za volant, a skoro týden jsme se v noci pořádně kvůli jeho snům nevyspali :hug:

Ju21na
Kecalka 232 příspěvků 26.10.18 17:18
@Ju21na píše:
@alena.mo Když to po sobě čtu, tak je to legrační :lol: Teď jsme si právě užili, protože jsme navštívili muzeum autobusů a trolejbusů, kde si mohl sednout i za volant, a skoro týden jsme se v noci pořádně kvůli jeho snům nevyspali :hug:

Ještě jsem chtěla dodat, že pro Tvoji malou může být emotivní zážitek i návštěva babičky, hřiště nebo nová hračka…

alena.mo
Kecalka 207 příspěvků 26.10.18 17:30

@Ju21na aha no tak možná na tom něco bude :nevim: ale Já četla, že to právě bývá většinou v první pulce noci a ona to má spis AZ k ránu. No těžko říct. Ona ještě moc nemluvi tak mi ani nic neřekne

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25264 příspěvků 26.10.18 17:34

V tomto věku je to běžné, jsou to noční děsy.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 18:47

A jak reaguje na tvé uklidnění? Syn (28 měsíců) se občas také budívá s brekem, ale stačí říct, že maminka je tady, že se mu asi něco zdálo, příp. ho vzít za ruku a spí dál. Podle mě má prostě nějaké sny. Někdy se ze spaní směje.
Zuby bych netipovala, takhle pravidelně v noci. Ten čas, kdy se budí, asi spíš opravdu odpovídá fázi spánku, kdy se zdají sny.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >