Reklama

Batole se rozkašle po pobytu venku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Helis15
Kecalka 172 příspěvků 01.02.17 12:56
Batole se rozkašle po pobytu venku...

Maminky, ráda bych znala názor…mám syna 18m. ve 3,5m prodělal zápal, s obstrukcní bronchitidou, byli jsme skoro měsíc v nemocnici…na­sadili ATB a kortikodidové spreje…pak asi 3× rýma a vždy sedla na průdušky a dopadlo to podobně jen ne už s hospitaliza­cí..naposledy jsme museli dat i Prednison :,( Pak ale v říjnu nasadila dr. Rybomunyl a od té doby klid… až po Vánocích se rozjela rýma a kašel…průdušky však čisté. Rýma mírně ustoupila, ale pořád slyším že je tam někde vražená, občas nějaký soplík utřu ale při kojení to slyším a je pořád zahleněný…prakticky doteď. Co mě ale nejvíc trápí je kašel…má ho nejíce v noci a nejhorší je po pobytu venku..Nechodím s ním moc ven, ale občas nakoupit musím :( a pak kašlem a kašlem a kašlem…je to takové mokré a občas hrozně nehezký zvuk…dávám Prospan…už nevím jak mu pomoci :nevim: :,( :,(

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

KatkaLib
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 01.02.17 13:11

Má chycené prudušky

slunce.v.duši
Kelišová 6246 příspěvků 01.02.17 13:11

Na imuno-alergo si s malým byla?

Helis15
Kecalka 172 příspěvků 01.02.17 13:12

Nemá…asi pátá kontrola a průdušky jsou čisté

Helis15
Kecalka 172 příspěvků 01.02.17 13:12

@slunce.v.duši byli jsme před týdnem..zatím nemáme výsledky

purka
Stálice 92 příspěvků 130 inzerátů 01.02.17 13:15

@Helis15
Máme to stejně. Holčička ID podzimu do jara často kašle, hlavně v noci a venku, když je mráz. Od 18 měsíců chodíme na alergologii s podezřením na astma. To se po krevnich testech vyvrátilo. Když jdeme k praktikovi, tak na průduškach nic neslyší. Taky nevím co s tím (ze by zdravé dítě?) :think:

Helis15
Kecalka 172 příspěvků 01.02.17 13:17

@purka já se zblázním :roll:…a dáváte nějaké léky? nebo inhalace?

slunce.v.duši
Kelišová 6246 příspěvků 01.02.17 13:17

@Helis15 mohla by to být špatná imunita, s tim se perem doma my…od září pořád nemocný, v prosinci nemocnice. pak imuno. špatná imunita a podezření na průduškové astma. vyfasoval léky a už dva měsíce se držíme mimo kolektivy, ven jen na chvilku a pokud možno aby venku nechodil. ještě další dva měsíce bude zavřený doma a pak snad už ok.

Helis15
Kecalka 172 příspěvků 01.02.17 13:20

Na imuno-alergo nám nasadili singulair :nevim: ale berem ho zatím jen týden, tak těžko soudit…nechce se mi pořád ho cpát léky a bez výsledku

purka
Stálice 92 příspěvků 130 inzerátů 01.02.17 13:22
@Helis15 píše:
@purka já se zblázním :roll:…a dáváte nějaké léky? nebo inhalace?

Z alergologie máme monkastu a ventolin to je na roztažení dýchacích cest. Dávám tak jednou měsíčně, když slyším, že ji dělá problém dýchání. Už to poznám, je to takový sipavy zvuk při výdechu. Teď má dle mého názoru normalni kašel. V noci nespí a brečí ani ventolin ji nezabírá, odpo jdeme k doktorce, tak uvidim.

Helis15
Kecalka 172 příspěvků 01.02.17 13:25

@purka tak ať dobře dopadnete…my ventolin máme taky, jako pohotovostní lék, ale říkám si jestli ho mám nasadit…takový dryák…užil si toho s ním už tolik
:?

slunce.v.duši
Kelišová 6246 příspěvků 01.02.17 13:26

@Helis15 syn vyfasoval inhalovat ventolin, aerus, imunor a singulair. když bral imunor, tak sem zlepšení viděla, jenže pak ho vysadil a do pár dní už zase marodí. ale je pravda, že to teď zvládá lépe než před tím. na průdukách je zatím čistý, tak aspoň že tak…

purka
Stálice 92 příspěvků 130 inzerátů 01.02.17 13:27

@Helis15
Děkuji, Vám taky :)

Helis15
Kecalka 172 příspěvků 01.02.17 13:30

@slunce.v.duši my máme ventolin ve spreji..dávala jsem přes spacer, ale pořád si říkám, jeslti to ještě nezkusit bez něj, mám doma inhalátor, že bych zkusila vincentku…

Lychee13
Závislačka 3036 příspěvků 01.02.17 13:30

Mám stejný problém u syna 3r. Několikrát od Vánoc u doktora, ORL, pohotovost, alergologie. Všude v pořádku. Už si připadám jak magor. :roll:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama