Reklama

Batole si sedá a leze po chodníku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Taby22
Povídálka 26 příspěvků 14.04.18 17:30
Batole si sedá a leze po chodníku

Ahoj, náš kluk 20 měsíců už chodí dlouhou dobu ale jak se udělalo venku hezky tak si všude sedá a chce místo chůze lézt, nevím jestli to dělá schválně a baví ho, že mu to zakazuji a zvedám ho?! Ale pěkně mě to štve, každý nechápavě kouká proč tak velký kluk najednou leze po čtyřech po chodníku. Dělaly to i vaše děti?

Reklama

Reakce:

Helileli
Závislačka 2866 příspěvků 14.04.18 17:34

Ne, já znám jen válení po chodníku s ohlušujícím řevem :mrgreen:
Na kolemjdoucí bych prdela, ale lézt bych ho nenechala, aby si něco třeba nezarazil do ruky a kvůli bacilum.
Kdyžtak bych ho někde vypustila na trávu, nebo na hřišti bych ho nechala.

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 14.04.18 17:54

To je ale „problémové“ dítě, když kvůli němu založíš 4 vlákna během 24 hodin. :zed: :zed: :zed: Je něco, co ti na něm nevadí?

Taka
Zasloužilá kecalka 923 příspěvků 14.04.18 17:54

Nemá v okolí nějaký prtě, co teprve leze?
Nebo se zkrátka jen trošku vrátil ve vývoji. A nebo ho to prostě baví :mrgreen:
Pokud se nikam vyloženě nepospíchá a jde jenom o procházky, vypustila bych ho na trávě, na hřišti, kde si může lézt do aleluja. Není možnost být v kontaktu s jinými, třeba i staršími dětmi? Aby ho to nutilo chodit, běhat s nimi… :)

milwinka
Zasloužilá kecalka 535 příspěvků 28 inzerátů 14.04.18 18:16

Můj má 2 roky, chodit umí od 13měsíců, nyní běhá jako drak, ale stále ještě někdy venku leze po chodníku a směje se tomu, prostě si tak občas hraje asi na pejska nebo nevím na co. Nijak to neřeším, připadá mi to neškodné, prostě si jen hraje a zkouší blbosti.

Agneth
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 14.04.18 18:38

Na chodníku ne, ty u nás moc nevedeme. Ale na polnacce ano - vzdy si drepla a zkoumala kamínky. Jeden čas to byla nejoblíbenější činnost. Takže navrhuji - pokud nemáte v dosahu polní nebo lesní cestu, vyrazte někam do parku prozkoumat místní chodníčky. Pro okolí je to přijatelnější než zkoumání chodníku někde u silnice. :lol:

Taby22
Povídálka 26 příspěvků 14.04.18 19:23

Jirka765 Teda jestli spíš nejsi ty trochu problémová? Jestli ti vadí moje 4 založené diskuze, nikdo tě nenutí k tomu aby jsi to četla a už vůbec jsem nezakládala diskuze pro ty, co nemají nic jiného na práci než prudit na emiminu.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34061 příspěvků 14.04.18 19:50

@Taby22 budeš mít rozedřená všechna kolena. Jinak to je normální, asi ani nemáš šanci mu to vysvětlit.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejslavnější „ubeři“ v Česku: Koho z řad hvězd jako taxikáře můžete potkat i vy?

Exekuce, trestní stíhání nebo dokonce pobyt ve vězení. To jsou hlavní důvody,... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >