Batole si sedá a leze po chodníku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Taby22
Povídálka 24 příspěvků 14.04.18 17:30
Batole si sedá a leze po chodníku

Ahoj, náš kluk 20 měsíců už chodí dlouhou dobu ale jak se udělalo venku hezky tak si všude sedá a chce místo chůze lézt, nevím jestli to dělá schválně a baví ho, že mu to zakazuji a zvedám ho?! Ale pěkně mě to štve, každý nechápavě kouká proč tak velký kluk najednou leze po čtyřech po chodníku. Dělaly to i vaše děti?

Reklama

Reakce:

Helileli
Ukecaná baba ;) 2228 příspěvků 14.04.18 17:34

Ne, já znám jen válení po chodníku s ohlušujícím řevem :mrgreen:
Na kolemjdoucí bych prdela, ale lézt bych ho nenechala, aby si něco třeba nezarazil do ruky a kvůli bacilum.
Kdyžtak bych ho někde vypustila na trávu, nebo na hřišti bych ho nechala.

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1437 příspěvků 14.04.18 17:54

To je ale „problémové“ dítě, když kvůli němu založíš 4 vlákna během 24 hodin. :zed: :zed: :zed: Je něco, co ti na něm nevadí?

Taka
Zasloužilá kecalka 750 příspěvků 14.04.18 17:54

Nemá v okolí nějaký prtě, co teprve leze?
Nebo se zkrátka jen trošku vrátil ve vývoji. A nebo ho to prostě baví :mrgreen:
Pokud se nikam vyloženě nepospíchá a jde jenom o procházky, vypustila bych ho na trávě, na hřišti, kde si může lézt do aleluja. Není možnost být v kontaktu s jinými, třeba i staršími dětmi? Aby ho to nutilo chodit, běhat s nimi… :)

milwinka
Kecalka 391 příspěvků 33 inzerátů 14.04.18 18:16

Můj má 2 roky, chodit umí od 13měsíců, nyní běhá jako drak, ale stále ještě někdy venku leze po chodníku a směje se tomu, prostě si tak občas hraje asi na pejska nebo nevím na co. Nijak to neřeším, připadá mi to neškodné, prostě si jen hraje a zkouší blbosti.

Agneth
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 14.04.18 18:38

Na chodníku ne, ty u nás moc nevedeme. Ale na polnacce ano - vzdy si drepla a zkoumala kamínky. Jeden čas to byla nejoblíbenější činnost. Takže navrhuji - pokud nemáte v dosahu polní nebo lesní cestu, vyrazte někam do parku prozkoumat místní chodníčky. Pro okolí je to přijatelnější než zkoumání chodníku někde u silnice. :lol:

Taby22
Povídálka 24 příspěvků 14.04.18 19:23

Jirka765 Teda jestli spíš nejsi ty trochu problémová? Jestli ti vadí moje 4 založené diskuze, nikdo tě nenutí k tomu aby jsi to četla a už vůbec jsem nezakládala diskuze pro ty, co nemají nic jiného na práci než prudit na emiminu.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 33465 příspěvků 14.04.18 19:50

@Taby22 budeš mít rozedřená všechna kolena. Jinak to je normální, asi ani nemáš šanci mu to vysvětlit.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Královská svatba: Proč byli mezi hosty Clooney, Beckhamovi nebo Serena?

O víkendu si královské ano řekli Američanka Meghan Markle (36) a princ Harry... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

Reklama