Batolecí mléko Hami-bolení bříška, zácpa

2.8.20 18:51

Batolecí mléko Hami-bolení bříška, zácpa

Maminky, jaké jsme dávali batolecí mlíčko, aby bylo dobře stravitelné a nebyli problémy s kakáním a bolením bříška? Prcek má 13 měsíců, ze Sunaru Premium jsme museli přejít, jelikož má nové složení a to měl malej hrozné bolesti břicha a o rozpustnosti ani nemluvím. Koupili jsme Hami 3, dávám měsíc, ale..vždy kakal tak 3 denně a posledních 14 dní obden a to ještě tvrdé bobečky a trápí se u toho. A posledních asi 10 dní pořád jen řve, přes den, v noci, docela je hysterickej a k uklidnění moc není, už jsem KO. Rostou mu 4 stoličky naráz, ale těžko říct, jestli je to od zubů, nebo tím mlékem, často se při vzteku drží za hlavi. Už jsem mimo, spím 3, 4 hodiny denně a už jsem zralá na Bohnice :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1741
2.8.20 20:02

Nám na boleni břicha a tuhý bobek pomohl HiPP combiotik. Bylo to znát po 4-5 dnech, že je lepší :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
144
2.8.20 20:26

Beba Comfort je tam laktobacil reuteri, ten pomáhá i na bolest bříška…S tímhle bacilem se prodávají i kapky BioGaia

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.8.20 21:00

@mamina89
Hipp jsme davali

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.8.20 21:05

@mamina89
Hipp jsme davali v pul roce, kdyz jsem prestala kojit a dost po nem blinkal, tak jsmd presli na Sunar.
@KittyKatty
Tak popremyslim nad tim, BioGaiu jsem davala do pul roku na koliku. Ja mu ted do mlicka davam Lactobacilky od Swissu, ale zatim nevidim zlepseni. :?
Ono taky mozna, on je strasnej jedlik posledni dobou, je schopny snist cely obed a pak jeste ujidat z talire nam a celkove by porad jen jedl, tak jestli spis se nezacpava tim, co vsecjno za den spi :nevim: joo, kez by to ty deti mohli rict, co jim je :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama