Baví vás manželství/partnerství po letech?

22578
18.2.21 21:26

Baví vás manželství/partnerství po letech?

Dobrý večer,
s mužem jsme spolu ve vztahu 10 let, před třemi lety jsme se vzali, mě to nebaví, jsem zničená, šijí se mnou všichni čerti, muž se chová dobře, je hodný, spolehlivý, pracovitý, v neposlední řadě pohledný a galantní.
Zažehnali jsme jednu velkou krizi, to jsme ještě nebyli manželé, měl milenku v práci, ona je zadaná a občas spolu něco mají dodnes - neřeším, já též nejsem svatá.
Pocházím z dobrého rodinného prostředí, rodiče i můj sourozenec mají pěkné manželství.
Připadám si jako blbec. Máte někdo taky takovou neutěšenou situaci, kdy se vlastně nic neděje a nebaví vás to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20803
18.2.21 21:41

Já mám teda, bohudík, i po 18 letech úžasnej vztah, ale mám k sobě kompatibilního chlapa. Mít vedle sebe chlapa hodnýho, ale neslanýho a nemastnýho, tak mě z toho hrábne. Jak ten vztah nemá šťávu a dynamiku, tak je to k prdu. To bych se stavěla na zadní i já…Ty jsi navíc citově jaksi zainteresovaná ještě jinde, no. Co s tím, holka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100063
18.2.21 21:46

S chlapem jsme skoro třicet let.Za sebou máme fakt těžký věci co přinesl život, takže jsme rádi že se konečně neděje nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.2.21 21:47

Za sebe musim rict, ze mit vztah bez dynamiky a vasne, tak od tama prcham. Mit pocit ze vedle nekoho vlastne jen tak nejak travim dny je pro me ubijejici. Potrebuju (a nastesti mam) chlapa co ma drive.
Chapu ze premyslis co ted dal a vlastne se ti/vam divim ze jste spolu 10 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9142
18.2.21 21:54

28 let. Jo, baví mě to. Jsme oba introverti, hodně na sebe vzájemně napojení. Vystačíme si a je nám spolu dobře. Ve vztahu vášeň máme, jiný drive nám nechybí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1935
18.2.21 21:57

Máme za sebou 11 let spolu, 6 let manželství, 2 děti a musím říct, že super. Souznění je lepší a lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
646
18.2.21 22:00

No klobouk dolů, že mu trpis milenku…K Tomu nevím jak bych se postavila. Zatim o žádné nevím :think: :lol:
Jinak já se taky nudím. Jsme spolu 9 let. Teď tedy máme 5 měsíční miminko tak je to taky o něčem jiném, ale jinak je to strašná nuda :nevim: :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.2.21 22:03

Ne, baví mě můj milenec. :)

• Citovat
  • Nahlásit
734
18.2.21 22:07

Baví. Jsme 15.let manželé, máme dvě děti. Holku a kluka. Jsme spokojení a šťaststní. Jsem za to vděčná a uvědomuju si, že to tak nemusí byt napořád.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22578
18.2.21 22:08
@Anna766 píše:
S chlapem jsme skoro třicet let.Za sebou máme fakt těžký věci co přinesl život, takže jsme rádi že se konečně neděje nic.

Nic neděje jsem myslela ve smyslu - že je vše v pořádku a stejně mě to nebaví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4359
18.2.21 22:15

Mě jo a moc… ale jsme spolu “teprve” 4 roky. Každopádně jsem byla predtim vdaná za takového toho hodneho ňoumu a bylo to děsné. Za mě fakt hraje roli, aby par byl kompatibilní. Když není, je to marne a jedna nebo druhá strana trpí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5333
18.2.21 22:17

Baví i po 14letech, máme za sebou i velmi těžké chvíle, naštěstí se můžeme společně radovat z těch krásných. Vzala jsem si nejlepší přítele, a to pro mě moc znamená, takže i když u nás není vše zalité sluncem, tak to zvládneme :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
468
18.2.21 22:19

Teď v sobotu 20.2. rovných 34 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4171
18.2.21 22:22

Záleží na tom, jaké kdo má priority a představy o životě včetně partnerského. Někdo potřebuje drama, jiný neustálé teatrální dokazování lásky, jiný zase klid a pohodu. Jak píšou holky, je to kompatibilitě. Letos točíme 17 rok, sezdaní jsme dva roky a kousek. Manžela pořád miluju, je to můj kámoš do nepohody, skvělej táta a hodnej chlap co by si pro mě nechal koleno vrtat. Jsem s ním šťastná a to je pro mě nejvíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53593
18.2.21 22:28

Jo, baví, i po dvacti letech stále baví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat