Baví vás sex s partnerem i po 20letém manželství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 19:19
Baví vás sex s partnerem i po 20letem manželství?

Otázka je jasná :) přemýšlím proč me manžel podvádí a jediný co nám nejde je sex. Me to s nim moc nebaví a jeho se mnou uz zřejmě také ne. Nechci řešit jeho nevěru, sois jak to mate vy nebo muži. Jak často mate sex? My jsme spolu 22 let, mne je 48, manželovi 51. Vim ze mel mnoho milenek za posledních 10let, předtim netuším, možná také. Ale ani on me nepritahuje jako dřív, proste to beru jako takový nutný zlo.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Janassssa
Povídálka 41 příspěvků 26.12.18 19:23

To je škoda :/ Chtělo by to podle mě ten sex oživovat a snažit se si ho zpestřovat ale nemužu uplně tak posoudit takhle dlouhý vztah za sebou nemám

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 19:28

Jsme s muzem 16let, mne je 35, muzi 42 a sex stale stejne dobry, spis lepsi. Mame dvouleteho spunta, tak neni tolik casu jako za bezdetna.

teerax
Ukecaná baba ;) 1134 příspěvků 26.12.18 19:29

no s chlapem, co by mě podváděl, by mě sex taky nebavil :?
to neni jen o přitažlivosti, ale i o nějaké úctě, charakteru a lásce a to tvému muži asi moc neříká, když tě minimálně deset let podvádí :poblion: ale z tvé strany to už taky moc horké nebude, když to dokážeš tolerovat.
Děti už máte asi velký, být v tvé situaci, kdy jsi ještě pořád dost let před důchodem, tak si najdu někoho jiného, s manželem můžete být přátele nadále, než dalších dvacet let sledovat zálety.
Nebo bych si minimálně žila svůj život po téhle stránce.

Ale to si asi slyšet nechtěla. Je určitě jinak hodně lidí, co jsou po tolika letech už spíš jako sourozenci, u některých vztah pořád kvete, určitě to neni všude stejně. :nevim:

pikola
Neúnavná pisatelka 19673 příspěvků 26.12.18 19:31

Podvádí tě, protože mu to celou dobu toleruješ.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 19:32
@pikola píše:
Podvádí tě, protože mu to celou dobu toleruješ.

Kdybych netolerovala, jdeme od sebe a děti mají rozvedené rodiče…myslím ze i on se nerozvedl kvůli nim, ne kvůli mne.

pikola
Neúnavná pisatelka 19673 příspěvků 26.12.18 19:36
@Anonymní píše:
Kdybych netolerovala, jdeme od sebe a děti mají rozvedené rodiče…myslím ze i on se nerozvedl kvůli nim, ne kvůli mne.

Tak tady máš důvod, proč tě podvádí. Děti už jsou asi velké a nebývají blbé aby nepoznaly, že doma něco neklape, takže se rozvést klidně můžeš teď.

maluvka
Kecalka 397 příspěvků 26.12.18 19:37
@Anonymní píše:
Otázka je jasná :) přemýšlím proč me manžel podvádí a jediný co nám nejde je sex. Me to s nim moc nebaví a jeho se mnou uz zřejmě také ne. Nechci řešit jeho nevěru, sois jak to mate vy nebo muži. Jak často mate sex? My jsme spolu 22 let, mne je 48, manželovi 51. Vim ze mel mnoho milenek za posledních 10let, předtim netuším, možná také. Ale ani on me nepritahuje jako dřív, proste to beru jako takový nutný zlo.

A to s tím nutným zlem chceš žít až do smrti? 8o

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18983 příspěvků 26.12.18 19:41
@Anonymní píše:
Kdybych netolerovala, jdeme od sebe a děti mají rozvedené rodiče…myslím ze i on se nerozvedl kvůli nim, ne kvůli mne.

No a?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 19:43
@hanka.br. píše:
No a?

Co to je za otázku? Proste jsem nechtela aby děti musely čelit rozvodu. My spolu jinak fumgujeme dobre, máme hezky vztah, děti jsou v klidu, jen se jako partneři uz nepritahujeme.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 19:44

Raději anonymně. Je mi 35 let. Mám za sebou jeden šestiletý a druhý osmiletý vztah. U obou jsem zažila, že po nějaké době nechci mít sex. Obdivuji a na druhou stranu nechápu, jak někdo může po hodně letech spolu spát.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 19:44

Asi to vyznělo jinak.my sex máme, tak 1 mesicne, nevim jestli to je hodne nebo málo po tolika letech, proto ten dotaz. Ze me nebere jako chlap ještě neznamená ze se mi nějak příčí s nim spat, jen me to nebaví. Radši jsem když vedle sebe usneme :D

Chauvinist
Neúnavná pisatelka 17494 příspěvků 26.12.18 19:45

Njn. 20 let je 20 let. Ony jsou mladé, štíhlé, pevné, bezdětné a ty jsi prostě jenom… ty. Mládí ničím nenahradíš :nevim:
Ale vážně - je to na nastavení každýho soudruha. Po dvaceti letech stále baví :nevim:
Když je tak blbej, že to nechá prasknout a ty mu to toleruješ, tak co se divíš? Každý by rád zkusil to, co doma nemá a když mu vlastně nestojí nic v cestě…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 19:48
@Chauvinist píše:
Njn. 20 let je 20 let. Ony jsou mladé, štíhlé, pevné, bezdětné a ty jsi prostě jenom… ty. Mládí ničím nenahradíš :nevim:
Ale vážně - je to na nastavení každýho soudruha. Po dvaceti letech stále baví :nevim:
Když je tak blbej, že to nechá prasknout a ty mu to toleruješ, tak co se divíš? Každý by rád zkusil to, co doma nemá a když mu vlastně nestojí nic v cestě…

Tak udělám scénu a co? Bude sikovnejsi ve skrývání nevěry. Nebo se bude bát rozvodu, tak nejaky čas bude sekat latinu a sexu se doma stejne moc nedočká,tak je jen otázka kdy to vzdá. A upřímně nechci zůstat v 60ti sama rozvedena,to radši budu vědět ze ma milenky ale vrací se ke mne.

Náměsíčná
Závislačka 4186 příspěvků 26.12.18 19:49

Těžko říct jestli to bude za 5 let horší těd po 15ti letech pořád dobrý. 2-3× za týden. Ale táhne nám teprve na 40.

Příspěvek upraven 26.12.18 v 19:51

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >