Baví vás, že nejste ve vztahu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 16:57
Baví vás, že nejste ve vztahu?

:mavam:,děkuji za respektování anonymu, jde pro mě o opravdu citlivé téma. Ženy a i muži, jak zvládáte, že jste single nebo dlouhodobě single? Já jsem zažila dva dlouholeté vztahy, které zkrachovaly, s jedním mužem jsem byla 11 let, s druhým 8 let, se třetím rok, proč vztahy skončily - ten první si našel jinou, náš vztah byl jako bratr a sestra, druhý pořád lhal, s tím jsem to ukončila já a třetí byl nespolehlivý.
Nyní jsem půl roku s mužem, náš vztah dnes asi taky skončil, ten vztah je ovšem problematický, jde o muže, který nikdy neměl žádnou dívku, dnes má před padesátkou, musím říct, že je hodný, ale vadí mi tam jedna věc a to je jeho hygiena, přes kterou se nedokážu přenést, páchne potem, několikrát jsem s ním o tom mluvila, vždy si třeba vzal nové triko, osprchoval se, dal si antiperspirant, včera, když jsme se opět viděli, tak opět páchl potem, naštvala jsem se a žádala ho o nové tričko, to špinavé dal do koše na špinavé prádlo, já jsem si k němu čichla a byl to opravdu hnus, šli jsme na návštěvu ke kamarádce, tak si nové triko vzal, ovšem dnes si ho dal zase na sebe a opravdu strašně páchl, tak jsem se zase naštvala, on pochopil, že jsem naštvaná, tak jsem mu řekla, že jde cítit potem, on mi na to odpověděl, že to mám říct normálně a že nemusím být naštvaná.
Potom se choval velice divně, před hodinou jsem mu volala, že potřebuji za 14 dní v neděli někam odvézt, vždy je moc ochotný, teď mi řekl, že neví, co bude za 14 dní, ale jo, že mě tam odveze.
V týdnu mi má zavolat, ale myslím, že to se mnou ukončí.
Na jednu stranu jsem si na něj zvykla, na druhou mi vadí jeho hygiena.
Do žádných vztah už se pouštět nehodlám a rozhodla jsem se, že budu žít single život.
Je mi mizerně, asi píšu zmatky a není to legrace.
Jak single život zvládáte?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Russet
Extra třída :D 11599 příspěvků 09.09.18 17:05
@Anonymní píše: :mavam:,děkuji za respektování anonymu, jde pro mě o opravdu citlivé téma. Ženy a i muži, jak zvládáte, že jste single nebo dlouhodobě single? Já jsem zažila dva dlouholeté vztahy, které zkrachovaly, s jedním mužem jsem byla 11 let, s druhým 8 let, se třetím rok, proč vztahy skončily - ten první si našel jinou, náš vztah byl jako bratr a sestra, druhý pořád lhal, s tím jsem to ukončila já a třetí byl nespolehlivý.
Nyní jsem půl roku s mužem, náš vztah dnes asi taky skončil, ten vztah je ovšem problematický, jde o muže, který nikdy neměl žádnou dívku, dnes má před padesátkou, musím říct, že je hodný, ale vadí mi tam jedna věc a to je jeho hygiena, přes kterou se nedokážu přenést, páchne potem, několikrát jsem s ním o tom mluvila, vždy si třeba vzal nové triko, osprchoval se, dal si antiperspirant, včera, když jsme se opět viděli, tak opět páchl potem, naštvala jsem se a žádala ho o nové tričko, to špinavé dal do koše na špinavé prádlo, já jsem si k němu čichla a byl to opravdu hnus, šli jsme na návštěvu ke kamarádce, tak si nové triko vzal, ovšem dnes si ho dal zase na sebe a opravdu strašně páchl, tak jsem se zase naštvala, on pochopil, že jsem naštvaná, tak jsem mu řekla, že jde cítit potem, on mi na to odpověděl, že to mám říct normálně a že nemusím být naštvaná.
Potom se choval velice divně, před hodinou jsem mu volala, že potřebuji za 14 dní v neděli někam odvézt, vždy je moc ochotný, teď mi řekl, že neví, co bude za 14 dní, ale jo, že mě tam odveze.
V týdnu mi má zavolat, ale myslím, že to se mnou ukončí.
Na jednu stranu jsem si na něj zvykla, na druhou mi vadí jeho hygiena.
Do žádných vztah už se pouštět nehodlám a rozhodla jsem se, že budu žít single život.
Je mi mizerně, asi píšu zmatky a není to legrace.
Jak single život zvládáte?

Utíkej!!! Počkej na lepšího. Já si single časy užívala. Netrvalo to ale roky.

lenk
Ukecaná baba ;) 1133 příspěvků 09.09.18 17:08

Mám dítě, takže život single mi celkem vyhovuje, mám dost starostí s tím nás uživit takže na starosti ohledně tohoto mi nezbývá energie :-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 17:17

Nebaví. A věř, že vztah, kde jednomu něco vyloženě vadí a druhý s tím nechce nebo nemůže nic udělat stejně nevydrží. Vadí mi být sama, bojím se toho a přesto jsem ve vztahu, kde mi zase vadí partnerova „úchylka“. Má potřebu mě neustále ochytávat, první co ráno udělá, dáme si pusu a on mi okamžitě strčí ruku mezi nohy. A dělá to přes den, v soukromí kdekoliv za jakékoliv situace, u jídla,při práci na zahradě. Nepopírám, že ze začátku to lichoti, ale čeho je moc. A taky jsem s ním o tom mluvila, taky se snažím, aby pochopil, že jsou situace, kdy je mi to vyloženě nepříjemné. Jeho reakce je vztek, chvíli to vydrží a za den je to stejné. Jinak je hodný, stará se, pomůže, ale já to nedávám. A trpím to hlavně že strachu nebýt singl.

Do-not-touch
Závislačka 2843 příspěvků 09.09.18 17:37

Zakladatelko a měla jsi někdy období, kdy jsi byla single? Nevím, kolik ti je a jestli mezi těmi vztahy byla období bez chlapa, nebo jsi přelétala z jednoho vztahu do druhého. Být sám je v podstatě umění, může to být práce a může to být osvobozující. Otázka je, proč si vybereš být bez vztahu a nikoho nehledat.
Přijde mi, že ty single šťastná spíš nebudeš.

Do-not-touch
Závislačka 2843 příspěvků 09.09.18 17:38
@lenk píše:
Mám dítě, takže život single mi celkem vyhovuje, mám dost starostí s tím nás uživit takže na starosti ohledně tohoto mi nezbývá energie :-)

otázka je, co potom, až děti odrostou.

alisekR
Kelišová 5166 příspěvků 09.09.18 17:54
@Anonymní píše:
Nebaví. A věř, že vztah, kde jednomu něco vyloženě vadí a druhý s tím nechce nebo nemůže nic udělat stejně nevydrží. Vadí mi být sama, bojím se toho a přesto jsem ve vztahu, kde mi zase vadí partnerova „úchylka“. Má potřebu mě neustále ochytávat, první co ráno udělá, dáme si pusu a on mi okamžitě strčí ruku mezi nohy. A dělá to přes den, v soukromí kdekoliv za jakékoliv situace, u jídla,při práci na zahradě. Nepopírám, že ze začátku to lichoti, ale čeho je moc. A taky jsem s ním o tom mluvila, taky se snažím, aby pochopil, že jsou situace, kdy je mi to vyloženě nepříjemné. Jeho reakce je vztek, chvíli to vydrží a za den je to stejné. Jinak je hodný, stará se, pomůže, ale já to nedávám. A trpím to hlavně že strachu nebýt singl.

Odlehcim to, víš kolik je tu nás po x létém manželství, které by byly šťastné, kdyby je někdo doma osahával? :lol: přečti si tu diskuze na opačné téma. :mrgreen: Tvůj chlap dává najevo tvojí přitažlivost pro něj.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 18:30
@alisekR píše:
Odlehcim to, víš kolik je tu nás po x létém manželství, které by byly šťastné, kdyby je
někdo doma osahával? :lol: přečti si tu diskuze na opačné téma. :mrgreen: Tvůj chlap dává najevo tvojí přitažlivost pro něj.

Tak tenhle problém řeším s manželem taky. Myslíš, že je to fajn mít každou chvíli ruku mezi nohama? Za chvíli si připadáš jako chodící vagína :? . Náklonnost se dá dát najevo i jinak.
Zakladatelko, sama jsem byla čtyři roky a bylo to fajn. Když jsem si začala dělat hlavu s tím, že jsem sama, stačilo si připomenout předchozí tragický vztahy a najednou mi bylo taaak krásně. Fakt jsem si to užívala…

Uživatel je onlineVenetia
Hvězda diskuse 36597 příspěvků 09.09.18 19:52
@alisekR píše:
Odlehcim to, víš kolik je tu nás po x létém manželství, které by byly šťastné, kdyby je někdo doma osahával? :lol: přečti si tu diskuze na opačné téma. :mrgreen: Tvůj chlap dává najevo tvojí přitažlivost pro něj.

to ji moc nepomuze , ze nekdo to ma jinak

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 19:53

Můžete mi někdo odpovědět na moji otázku? Děkuji, zakladatelka.

Emimin7
Echt Kelišová 9232 příspěvků 09.09.18 19:57

Ja to zvladal par let skvele, spousta volneho casu jen pro sebe.

Uživatel je onlineVenetia
Hvězda diskuse 36597 příspěvků 09.09.18 20:01
@Anonymní píše:
Můžete mi někdo odpovědět na moji otázku? Děkuji, zakladatelka.

Já to zvladala celkem v pohodě ,ale bylo to po dlouhodobém vztahu,tak.jsem si svobodu užívala.

normalní chlap
Povídálka 16 příspěvků 09.09.18 21:08

Ahoj, já se po 22.letech rozvedl. Důvod - manželka si našla jiného.
Jsem cca rok sám, nikoho nemám a nijak si to neužívám.
Všechno jsem nesl hodně špatně a neustále se v tom tak nějak plácám.
Hodně sportuji, cestuji, což jsme dělali společně i s manželkou, ale teď to vše podnikám sám. Častokrát si říkám, že s nějakou spřízněnou osobou by to asi člověk nesl lépe.
Třeba se mýlím, ale ne, nebaví mě to, že nejsem ve vztahu.

pragovka
Stálice 91 příspěvků 09.09.18 21:29

Mám to podobně jako @normalní chlap. Jsem sama, chodím do práce, žiju normální život, ale spokojeně se necítím.

Chybí mi někdo, s kým bych mohla sdílet běžné věci, smát se, plánovat. Poznávám na sobě, že jsem prostě vztahový člověk.

NiKina
Závislačka 4035 příspěvků 09.09.18 21:31
@pragovka píše:
Mám to podobně jako @normalní chlap. Jsem sama, chodím do práce, žiju normální život, ale spokojeně se necítím.Chybí mi někdo, s kým bych mohla sdílet běžné věci, smát se, plánovat. Poznávám na sobě, že jsem prostě vztahový člověk.

Asi bych to lépe nepopsala.
Dá se žít - i spokojeně, ale pořád k tomu to něco chybí, no…

Ale zase mít na výběr, tohle, nebo špatný vztah, tak jednoznačně singl.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Kanadský život Lucie Vondráčkové: Na čím klíně zpěvačka sedí?

„Jsem kanadská matka,“ těmito slovy se Lucie Vondráčková na konci srpna... číst dále >

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >