Bavíte se partnerem o jeho ex?

Anonymní
27.8.21 07:17

Bavíte se partnerem o jeho ex?

Zdravím, probírali jste někdy se svým partnerem důvody rozchodů s jeho ex, jak dlouho s nimi byl a další věci? Na co je lepší se neptat a co naopak vědět? Nikdy jsem raději podrobnosti vědět nechtěla ale od jeho blízkých jsem už několikrát slyšela že ho jen využívaly.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22
27.8.21 07:18

Ano, bavíme se o tom otevřeně, přijde mi to normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34496
27.8.21 07:38

Důvod rozchodu jsme neprobírali, řeč na ni přišla. Ale po skoro 20 letech fakt nemám důvod se ptát, jestli ex měla ráda tohle, nebo jestli na tom místě byl i s ex. Už je to celkem jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1974
27.8.21 07:52

Jo přišla na to řeč. Takový ty obecný věci jak spolu byli dlouho, proč se rozešli. Ale asi jen jednou, pak už jsme to téma neotvírali. Každý má nějakou minulost a neni třeba se v tom pitvat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4738
27.8.21 07:54

Pokud s ex nemá děti, tak mě nezajímají. Bohužel jsem zejména v době seznamování na seznamce narazila víckrát na typy, kteří ex neměli vyřešenou a pořád o ní mluvili (buď hnusně nebo naopak ji měli na piedestalu). Zajímavá pro tebe může být informace, proč se rozešli, může to vypovídat o něm :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1982
27.8.21 07:58

Normálně se o tom bavíme. Nijak jsem nevyzvídala, vyplynulo to ze situací.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1855
27.8.21 08:00

Tak na zacatku vztahu byva ta potreba se neco dozvedet, casto ti to ale udela medvedi sluzbu :lol:… jako pokud z toho predchoziho vztahu neni dite nebo nejaky nedoreseny treba majetkovy vztahy, tak bych to moc nevytahivala. Mne tohle vyzvudani nikdy v nicem nepomohlo, akorat jsem mela vzdycky takovej divnej neurcitej pocit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
341
27.8.21 08:34

Jo, nemame to jako tabu. Nekolik ex jsem i potkavala, takze jsem se tak nejak prirozene dozvidala co a jak. A s par svyma ex se kamaradim, takze o tech se mluvi taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
27.8.21 08:46

O jeho ex manželce občas ano, když to třeba nějak vyplyne z konverzace. Nerozvedli se ve zlém, takže o ní normálně mluví. Manžel byl můj první přítel vůbec, takže on se semnou o ex bavit nemůže :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9425
27.8.21 08:51

Ne, minulost at spi. Ale ja si hledala svobodneho, bezdetneho a neni duvod se stourat v minulosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24385
27.8.21 08:52

Taky se o tom bavíme, hlavně teda o těch posledních, do sme měli, než sme se dali dohromady. Já ex vídám kvůli synovi a muž za o své ex občas prohodí nějakou novinku, která se k němu donese od společných přátel :D jinak víme jak dlouho sme s kým byli a co byl důvod k rozchodu no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
27.8.21 11:02

Bavíme se o tom úplně normálně. Je to minulost a taky to tak bereme :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.8.21 14:05

Za mě lepší nevědět. Jsem povaha, která to z paměti nesmaže a nedejbůh, kdyby na ní byl hodnější nebo pro ní dělal víc něco než pro mě atd. Nechci nic vědět už, celý vztah se tím, co vím akorát jen užírám

• Citovat
  • Nahlásit
654
29.8.21 14:08

Tak normalne, podle mne to nejde z konverzace vynechat, treba kdyz vypravim o nejake dovolene, tak klidne reknu jmeno ex. Nebo sem tam nejaka historka. Stejne tak manzel.
Neni duvod menit nebo mazat minulost.
Samozrejme se nebavime jaka byla ex v posteli nebo co a jak doma delala, na to zase mame slusne vychovani :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.8.21 14:14

Zeptala jsem se na zacatku na zakladni veci (jako treba jestli s nejakou nema/neceka dite, jestli nema chorobu, jestli je to definitivne uzavrene atp.). Neptala jsem se na nic, na co by me nastvala odpoved (byla hezci/hubenejsi/lepsi nez ja).
Taky me zajimalo, jestli bude o zenach byt o ex mluvit, jako by mu odpadli od zadku, s nejakou zakladni zdvorilosti a nebo jestli v tom nepoznam nejake stale city.
Ted jak jsme spolu delsi dobu, jsem mezi reci uz vypozorovala vice veci (jo tady v te ulici jsem dva roky bydlel, to bylo jeste s XXX). Pokud me neco zajima, zeptam se na rovinu a dostanu uprimnou odpoved. Stejne tak i obracene.
Jediny pripad blizsiho vyslechu jsem mela, kdyz si mel ex prijet pro nejake posledni veci, na ktere si zahadne vzpomnel, az kdyz jsem bydlela se soucasnym partnerem. Ale tam to beru jako opodstatnene-lezl k nam domu pro nej cizi chlap v dobe, kdy u toho partner nemohl byt (prace).

Jo a jeste jsem dopredu varovala, ze jestli nekdy uslysim napr XXX tu svickovou delala lip (popr maminka), kopnu ho do holene a zakleju nejakym hroznym kouzlem :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat