Bazální teplota

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8
Luci1986
Zasloužilá kecalka 568 příspěvků 20.06.17 12:03

Ahoj, škoda že neměříš delší dobu - z toho ti můžu akorát říct, že tvoje teploty co máš teď jsou jako moje před ovulací. Nebyla jsi nemocná, nebo ve stresu? že by se ovulace posunula víš? Klidně to udělá 2 týdny, nemoc nebo stres. A cykly bez ovulace občas míváš? Já tedy měřím v puse digitálním. Při měření v pochvě bývají teploty vyšší. No kdybych měla hádat, tak máš ještě před ovulací:) a s návštěvou doktora bych týden dva počkala.

Luci1986
Zasloužilá kecalka 568 příspěvků 20.06.17 12:06

@Moncicak87 Ahoj napiš si tu teplotu, kterou sis změřila v obvyklou dobu. Jaké máš tabulky? Nechceš poslat na email praktické, z cenapu? kdyžtak mám email na seznamu, začátek stejný jako nick zde.

Renca.Petr
Stálice 93 příspěvků 07.09.17 16:49
Ovulace

Ahoj. holky, mam. strach, ze u mě neproběhla ovulace :/ co myslite?

martiina94
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.18 08:20

Ahoj kočky!
Už delší dobu (přes rok) se s partnerem samovolně snažíme otěhotnět. Dříve jsem tomu nechávala volný průběh, ale cca před 2 měsíci mi začal vrtat červík v hlavě.
Beru Fertipronu, jeřáb ptačí a měřím si BT, ovšem nejsem z těch teplot moudrá. Je tu nějaká snažilka/ maminka co by mi poradila?
Děkuji za odpověd a přeji hezký den.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 12:33

Prosím co si o tom myslíte ? Nevím si rady co to muže znamenat ?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 12:36
@Anonymní píše:
Prosím co si o tom myslíte ? Nevím si rady co to muže znamenat ?
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Psycholog o muži, který se pokusil upálit: Intenzivní oslava Palacha měla určitě vliv

Zpráva o muži, který se zapálil na Václavském náměstí, šokovala společnost.... číst dále >

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >