Bazální teplota

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8

Luci1986
Zasloužilá kecalka 568 příspěvků 20.06.17 12:03

Ahoj, škoda že neměříš delší dobu - z toho ti můžu akorát říct, že tvoje teploty co máš teď jsou jako moje před ovulací. Nebyla jsi nemocná, nebo ve stresu? že by se ovulace posunula víš? Klidně to udělá 2 týdny, nemoc nebo stres. A cykly bez ovulace občas míváš? Já tedy měřím v puse digitálním. Při měření v pochvě bývají teploty vyšší. No kdybych měla hádat, tak máš ještě před ovulací:) a s návštěvou doktora bych týden dva počkala.

Luci1986
Zasloužilá kecalka 568 příspěvků 20.06.17 12:06

@Moncicak87 Ahoj napiš si tu teplotu, kterou sis změřila v obvyklou dobu. Jaké máš tabulky? Nechceš poslat na email praktické, z cenapu? kdyžtak mám email na seznamu, začátek stejný jako nick zde.

Renca.Petr
Stálice 93 příspěvků 07.09.17 16:49
Ovulace

Ahoj. holky, mam. strach, ze u mě neproběhla ovulace :/ co myslite?

martiina94 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.18 08:20

Ahoj kočky!
Už delší dobu (přes rok) se s partnerem samovolně snažíme otěhotnět. Dříve jsem tomu nechávala volný průběh, ale cca před 2 měsíci mi začal vrtat červík v hlavě.
Beru Fertipronu, jeřáb ptačí a měřím si BT, ovšem nejsem z těch teplot moudrá. Je tu nějaká snažilka/ maminka co by mi poradila?
Děkuji za odpověd a přeji hezký den.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 12:33

Prosím co si o tom myslíte ? Nevím si rady co to muže znamenat ?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 12:36
@Anonymní píše:
Prosím co si o tom myslíte ? Nevím si rady co to muže znamenat ?
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejnechutnější Prostřeno všech dob? Tady opravdu jíst nechcete!

Pokud jste si mysleli, že vás již nic nepřekvapí, nenechte si ujít aktuální... číst dále >

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >