Reklama

bazální teplota 37 při menstruaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Simčaa
Kecalka 124 příspěvků 26.12.08 22:25
bazální teplota 37 při menstruaci

Ahoj. Mohl by mi nekdo poradit? Už 10 měsíců se snažíme o mimíska, ale pořád tonejde před 2 měsíci jsem začala brát Clostilbegyt a doktor mi řekl at si skusim měřit bazální teplotu, začala jsem hned 9 dnem po clostil. a teplota byla 36.3 a takhle se to táhlo až do 12 dne po men. pak jsem měla 37.4 to by prej mělo znamenat že je den ovulace, doktor mi řekl že když se bude tepklota držet pořád nad 37 tak že ovulace proběhla a když v den další menstruace teplota neklesne tak že mohu být těhotná, menstruace se mi sice po práškách srovnala už 2 měsíc je po 32 dnech. ale pokaždý jsem si ten 32 den změřila teplotu ráno a mela jsem pořád nad 37. Tak jsem se chtěla zeptat zda by ste mi nekdo mohla poradit. Děkuji moc za odpovědi Simča

Reklama

Reakce:

hanucha
Závislačka 3328 příspěvků 27.12.08 22:03

Ahoj,
nejsem si jista, jestli uplne chapu otazku, ale zkusim odpovedet…
Nekomu teplota klesne az po tom, co dostane MS a nekomu jeste pred, myslim ze vetsine. Takze kdyz mas v den ocekavane MS nad 37, tak sice byt tehotna muzes, ale taky nemusis. Druha vec je, ze za tak kratkou dobu nemusis mit pravidelny cyklus. Ja si ted merim BT pravidelne a zjistila jsem, ze mam caste anovulacni cykly, to mam cyklus kolem 35 dni, a ovulaci mam v rozmezi 12-20 den, a podle toho taky dlouhy cyklus (lutealni faze je +- stejna). Ono to neni zase tak jedoduche, chce to merit par cyklu, aby sis ujasnila jak to v tobe chodi. Ja jsem si az ted zpetne ujasnila, ze kdyz jsme se snazili o malou, tak jsem za tu celou dobu mela jen 2× ovulaci 8O.
Tak at se brzy zadari!

anonym511 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.06.12 11:36

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli náhodou někdo nevíte proč mám den po MS bazální tepoltu stále 37 a více?? i během menstruace byla tak vysoká. snažíme se o miminko už 4 měsíce. děkuji.

nelissa
Nováček 2 příspěvky 23.06.12 09:49

Anonym511

Ahojky, mám stejný problém…zjistila jsi něco?

jesminka
Nováček 1 příspěvek 25.08.14 19:57

Ano tenhle problém mam také
mohl bi nam někdo poradit

Nikitka01
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 30.03.15 16:30

Nevite proc se tak deje..ani pri ms teplota neklesla ani po…

evíček 84
Ukecaná baba ;) 1431 příspěvků 27.06.15 07:29

Mam stejny problem :nevim:

GabiSoll
Kecalka 146 příspěvků 03.06.16 06:27

Ahojte holky, mohla bych se zeptat, jak to u Vás dopadlo?? :) Ted mám podobný problém @evíček 84 @Nikitka01 @jesminka @nelissa

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohumil Klepl zmizel. Neodehrál představení a 11 dní se nikomu neozval

Herec Bob Klepl (60) na konci září zkolaboval na divadelních prknech Studia... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >