Bazální teplota a jiné příznaky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.19 03:57
Bazální teplota a jiné příznaky

Dobrý den včera jsem měla dostat měsíčky, s přítelem se snažíme o miminko. Dneska mě ale strašně boleli prsa, měla jsem křeče v břiše, bylo mi na zvracení, boleli mě strašně nohy a hlava. Měřila jsem si bazální teplotu kterou jsem měla 37,1°C. Je možné že bych byla těhotná? Nevím kdy si mám udělat těhotenský test, jestli hned nebo až po delší době vynechané ms. Díky za rady

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.19 07:53

Ahoj, můžeš mít jen zpoždění MS, počkej ještě pár dní když budeš mít MS vynechanou tři dny tak si udělej těhotenský test to by ti již něco mělo říct, pokud jsi nedočkavá tak si kup v lékárně těhotenský test Clearblue který je schopný zjistit těhotenství 3 dny před očekávánou MS ( tedy v tvém případě okamžitě ) má i digitální ukazatel ketrý ti v případě těhotenství i ukáže v jakém jsi týdnu.. je sice trošku dražší ale je luxusní v tom že ho lze provádět okamžitě.. v lékarně Dr.max stojí 180kč :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.19 17:50
@Anonymní píše:
Ahoj, můžeš mít jen zpoždění MS, počkej ještě pár dní když budeš mít MS vynechanou tři dny tak si udělej těhotenský test to by ti již něco mělo říct, pokud jsi nedočkavá tak si kup v lékárně těhotenský test Clearblue který je schopný zjistit těhotenství 3 dny před očekávánou MS ( tedy v tvém případě okamžitě ) má i digitální ukazatel ketrý ti v případě těhotenství i ukáže v jakém jsi týdnu.. je sice trošku dražší ale je luxusní v tom že ho lze provádět okamžitě.. v lékarně Dr.max stojí 180kč :mavam:

No hlavně nechci být nedočkavá a počkám si a jsem smířena ze zklamáním i když, tam hluboko si myslím že MS už nepřijde. Hlavně poslední době jsem zaznamenala, nebo spíš přítel zjistil že mám strašnou náladovost. :smile:

Váš příspěvek
Reklama