bazální teplota, a negativní těhu test poradte prosím

29.4.08 20:27

bazální teplota, a negativní těhu test poradte prosím

poradíte mi prosím, měřila jsem si BT a byla 37, nevíte zda bych mohla být těhu? poslední menstruace byla 6.4 a s manželem jsme měli jen dvakráte pohlavní styk a to 16.4 a 18.4, strašně si přejeme druhé mimi, ale měsíčky jsem už dva dny nedostala a dva těhu testy jsou negativní a mám bolesti v podbříšku a pořád plnou pusu slin a nafouklé bříško, prosím poraďtě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

980
29.4.08 20:45

Rendo

Rendo - to je dost nadějné !!! Držím palce !!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12332
29.4.08 20:54

Ahoj, a měříš si teplotu celý cyklus? Já mám načteno,že pokud je teplota zvýšená 17 dní (tedy od ovulace) po sobě, tak bys měla být těhotná :-), tak hodně štěstí B.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
125
30.4.08 13:11

Ahoj,

jak píšou holky, vypadá to nadějně,taky jsem podle BT zjistila,že jsem těhotná.Test jsem si dělala až týden po vynechání :wink:

Hodně štěstí :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22163
1.5.08 16:47

těžko říct… podívej se třeba na můj grafík! je fakt, že teplota se drží! ale už 11DPO jsem měla i pozitivní test, i když byla čárenka slabá, postupně sílí - už jsou z ní dálnice. měř dál a zkus opět testnout!
Je fakt, že někdo má negativní test dost dlouho!!!! uvidíš! buď v klidu! :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1223
2.5.08 12:45

Ahoj.
Už jsem to psala do nově se snažících, ale tohle téma si myslim, že je lepší. Začali jsem se snažit o mimika, ale vypadá to dost podivně. MS přišla v termínu jen místo 7dnů byla jen 5 a to ty dva poslední skoro nic. Od té doby mě pobolívá v podbřišku, občas se mi zamotá hlava a mám pořád hlad(chutě ne)a pobolívá mě dost často hlava. Test byl 18 den cyklu / a teď 5 dni po MS taky / .Takže si myslim že nic, ale BT je dost podivná. Teplota v průběhu MS mezi 36,8-37 pak 3.den MS 36,4 a pak zase nahoruna 36,9 a teď 6 dnů pořád mezi 36,8-37,0 8O. Jsem z toho dost zmatená. Co myslíte? :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama