Bazální teplota a ovulace s grafem

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
KvasnaK.
Povídálka 24 příspěvků 30.06.19 11:53
Bazalni teplota a ovulace s grafem

Holky prosim o radu co se tyce ovulace moc to nechapu v tomto cyklu, prikladam fotografie kalendare.
13 den cyklu me vysel hodne pozitivni ovulacni test carka byla vice ruzova i nez carka kontrolni. Druhy den jsem to zkousela znovu a byl uz pouze duch. Ovulacni bolesti bricha jsem mela v tento den stejne jako kazdy mesic. Ale co me zarazi je teplota…15 den cyklu se zvedla na z 36,6 na 36,8 tak jsem si rikala ze to asi byla ovulace tady mezi tema dvěmy dny, ale dnesni rano tedy 18 den cyklu se zvedla na 37,2. Normalne v jinych cyklech mam teplotu po ovulaci zvedlou vetsinou na tech 37,2 tak to proste nechapu, setkal se s tim nekdo? Znamena to treba ze ovulace probehla opravdu az 18 DC a ne po 13.DC? To by snad neukazal ovulacni test poradny dve carky nebo? Diky za nazory kazde z vas ;)
Jinak teplotu merim kazdy den hned pro probuzeni ve stejny cas takze ti to byt nemuze.

Reakce:
K.D.P.
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 30.06.19 12:35

Meris prvni cyklus? Nebo mas nejaky na porovnani? Kazda to ma jinak, nektere to leze pomalu a nekomu hned skace na poovulacni. :)

KvasnaK.
Povídálka 24 příspěvků 30.06.19 12:48

@K.D.P.
Versinou to mam takto, jako me jen zmatlo to jestli proste opravdu ovulace neni az tak pozde i kdyz ovulak vyjde pozitivni nekolik dni predtim, to je asi blbost ze..? :D

K.D.P.
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 30.06.19 13:02

Tezko se mi to z toho posuzuje, jestli byl 13 dc poz OT, tak bych tipovala ovulaci 14 dc. Na posuzovani je lepsi mit namerenych vice cyklu. Ja mam treba rovnou odskok a pak se to drzi nahore :).. nepozorovala si treba hlen? Podle toho se take da orientovat :)

KvasnaK.
Povídálka 24 příspěvků 30.06.19 13:45

@K.D.P.
Prave ja to nezaznamenavala pokazde ale merim uz 4 mesice pokazde mam po ovulaci odskok z tech cca 36,6 na tech 37,0-37,2 hned po ovulaci(1-2dny po pozitivnim OT) takze tohle me mate :nevim:

K.D.P.
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 30.06.19 13:51

@KvasnaK. To chapu, zase na druhou stranu uz neni nejdulezitejsi jestli byla 14 nebo 15 dc, ale hlavne ze byla ;)

KvasnaK.
Povídálka 24 příspěvků 30.06.19 14:44

@K.D.P.
To je taky fakt :potlesk: :D

Váš příspěvek
Reklama