Bazální teplota a odchylka přes hodinu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lillith666
Povídálka 23 příspěvků 12.02.17 07:33
Bazalni teplota a,odchylka pres hodinu

Dobre ranko…chtěla bych se zeptat vcera sem měřila hned po probuzeni bazalni teplotu a mela sem 36.4 v půl 6 rano dnes sem ji merila též hned po probuzeni ale v 7:15 a mela sem 36.8…vadi nak

Příspěvek upraven 12.02.17 v 09:12

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.17 07:45

Ten rozdíl je markantní, nemáš nějakou virozu? Ve které jsi fázi, nemůže ten rozdíl být předovulační nebo nidační pokles? Ale ani tam nebývá tak markantní rozdíl.
Já když jsem měřila, jsem plus minus hodina vůbec nedělala vědu, ani by mě nehlo si nařizovat budík. A rozdíl byl minimální, křivku mi to vždy dalo. Stejně tak byl rozdíl minimální, když jsem vstala z postele. V jediné situaci, kdy mi graf neukázal ovulaci a nedal žádnou výslednou křivku, když jsem měla virozu :nevim:
Ani v těhotenství by neměly být tak výrazné poklesy, u mě to znamenalo SP.

Lillith666
Povídálka 23 příspěvků 12.02.17 07:53

Vyrozu nemam teda aspon o tom nevim menstruaci sem mela posledni den ve stredu ale to už sem jen lehounce spinila…jinak me bolí na prave a nekdy levé strane vaječníků a vlhkost take je…vcera sme meli s pritelem tuleni tak nevim jestli se uz něco nedeje ale to by bylo asi brzy…merim bazalni teplotu poprve

Sofie2013
Ukecaná baba ;) 2247 příspěvků 12.02.17 09:06

37,4 je dost, tak vysokou teplotu já mívám, jenom když mám virózu nebo třeba piju večer alkohol. Hodina rozdíl v měření mi také nedělá velký rozdíl v teplotě. Musíš měřit dlouhodobě, pak už i budeš vědět, jaké máš zhruba teploty před ovulací a po ní. Takhle z dvou údajů nikdo nic nevyčte.

Lillith666
Povídálka 23 příspěvků 12.02.17 09:12

@Sofie2013 Omlouvám se ted, sem si vsimla melo tam bejt 36.4

Sofie2013
Ukecaná baba ;) 2247 příspěvků 12.02.17 12:49

@Lillith666 Aha, tak uvidíš další dny, jestli už se BT bude držet výš, může to značit, že ovulace proběhla. Jinak to pozdější vstávání mohlo tu teplotu ovlivnit, uvidíš, co naměříš zítra.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >