Bazální teplota jako na houpačce

19.11.19 04:46

Bazální teplota jako na houpačce

Holky, je normální, aby mi bazální teplota po celou dobu měření stále kolísala nahoru a dolů?? Uvedu příklad- 2 dny mám 36, 6, den 36, 5 a následující 2 dny 36, 3 a tak stále dokola celý měsíc, vyšší než 37 není a rozmezí je 36,1 až 36,8, začínám tedy měřit teprve třetí měsíc, ale pravidelně každý den ve stejnou dobu a hned po probuzení. Podle mě ani ovulace neprobíhá a nemá možnost proběhnout. Měla jste to některá taky tak? :mrgreen: :mrgreen: Beru listovku a Mamavit+ piju kor. čaj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

623
19.11.19 06:53

Měla, a v tom cyklu kdy jsem poprvé měřila opravdu pořádně jsem otěhotněla. A to mi tady žensky psali že to není možný podle teplot :mrgreen: byla fakt každý den o dost jiná :oops: a to jsem měřila pravidelně, každý den ve stejny čas.. prober to se svým gynekologem :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48843
19.11.19 08:27

Dost pravděpodobně se může jednat o anovulační cyklus, nechala bych si to zkontrolovat lékařem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.11.19 12:25

Tak jsem dnes byla u gynekoložky na preventivní kontrole a prý ať tomu necháme volný průběh a vykašlu se na nějaké měření bazální teploty a soustředím se na něco jiného, že to určitě do roka vyjde, případně až pak se to bude řešit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48843
22.11.19 12:35

Zajímavé. Já jsem teda taky obvykle pro přístup nehrotit to a dát tomu čas, ale pokud něco nasvědčuje problému, proč ho neověřit? Kolik ti je? A cykly máš plus minus pravidelné?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama