Bazální teplota klesla a následně je zpět nahoře, test negativní

Fotoalbum tématu (12) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.19 17:59
Bazální teplota klesla a následně je zpět nahoře, test negativní

Ahoj holky. Prosim, máte někdo zkušenosti? Jsem 13 dpo, bolí mě podbřišek jak kdybych měla dostat ms, bazální teplota před ovulaci vyskočila nad 37, předevčírem klesla n 36,20, včera 36,8 a dnes mám 37,30. Test jsem dnes dělala ale negativní. Ms mám dostat zítra či pozítří. Nějak mě zmátl ten graf. Tento měsíc se mi stalo toto poprvé že by takto teplota skočila dolů a pak nahoru. Myslíte, že mám tu červenou mršku čekat, či by se zadařilo? Moc děkuji :oops: :think: :nevim: přikládám foto grafu bez dnešní teploty 37,30 a test, na kterém nic :/

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Milacek2016
Stálice 89 příspěvků 1 inzerát 10.04.19 18:06

Ahoj na fotu vidim carku druhou mas lepsi foto

Riki96
Stálice 75 příspěvků 10.04.19 18:21

Ahoj zkusím udělat ale já tedy nic nevidím :nevim:

Riki96
Stálice 75 příspěvků 10.04.19 18:24

Tak tady. Snad budou lepší

J.O.V
Kecalka 308 příspěvků 10.04.19 18:37

Test je negativní, ale počkej ještě aspoň dva dny. Uvidíš co graf jestli teplota neklesne.

Riki96
Stálice 75 příspěvků 10.04.19 18:49
@J.O.V píše:
Test je negativní, ale počkej ještě aspoň dva dny. Uvidíš co graf jestli teplota neklesne.

A je možné mít teplotu stále vysokou a test negativní? :? Vždy v tuto dobu sem ji měla už tak max 36,60 :nevim:

J.O.V
Kecalka 308 příspěvků 10.04.19 18:51

Já jsem taky měřila bazalku a díky ní jsem poznala tehu. Ale ještě musíš počkat je brzy, vydrž pár dni. A ano test může bejt stále negativní. Zkus za dva dny.

Michaela02993
Závislačka 2582 příspěvků 10.04.19 22:06

Mě BT klesla v den očekávané MS z 37.2 na 36.7 takže jsem si říkala že už je všechno ztracené a takovou BT mám doteď. Takže klidně i 2 dny počkej a udělej test znovu pokud se ti MS nedostaví ;) tu BT ber pouze jako orientační ale ne úplně smerodatnou a tím že je nahoře je pořád možnost že vše je na nejlepší cestě :)

Riki96
Stálice 75 příspěvků 12.04.19 13:26

:roll: tak už má mrška zpoždění, teplota stále 37,30.. test zas negativní. Na to že jsem tedy jedlík, tak me v restauraci dnes na obědě malem bramborový knedlík donutil zvracet. Jako bych ho nemohla spolknout a kamarád se mě ptal co mi je, že nechávám téměř celý oběd na talíři. :lol: to čekání je nekonečné. :zed:

J.O.V
Kecalka 308 příspěvků 12.04.19 13:28
@Riki96 píše: :roll: tak už má mrška zpoždění, teplota stále 37,30.. test zas negativní. Na to že jsem tedy jedlík, tak me v restauraci dnes na obědě malem bramborový knedlík donutil zvracet. Jako bych ho nemohla spolknout a kamarád se mě ptal co mi je, že nechávám téměř celý oběd na talíři. :lol: to čekání je nekonečné. :zed:

Pokud bazální teplota neklesá je to dobré znamení a spousta holek má pozitivní test až x dnů po vynechání.

Riki96
Stálice 75 příspěvků 12.04.19 13:38

No to bych skákala radostí. No snad zjistím více. Počkám ještě přes víkend a pak testnu zas když nepřijde. Jen jsem nedočkavý člověk tak se premaham. :lol:

J.O.V
Kecalka 308 příspěvků 12.04.19 13:52
@Riki96 píše:
No to bych skákala radostí. No snad zjistím více. Počkám ještě přes víkend a pak testnu zas když nepřijde. Jen jsem nedočkavý člověk tak se premaham. :lol:
vydrž určitě to vyjde :mavam: a dej vědět
Riki96
Stálice 75 příspěvků 14.04.19 12:47

Tak menses stále nikde. Už jsem 31dc (18dpo). Dnes koupím test. Bradavky mám jako v ohni na dotek, nevolnosti stále. Nikdy se mi to nestalo. v týdnu byl test negativní tak uvidíme teď. Prý by měla být už vidět nějaká kdybych byla v tom. Muzu se testnout i odpoledne či jen ráno? Jelikož mám směny a vstávám velmi brzy příští týden tak bych v umělém světle třeba ani ducha nezaznamenala. :/ Teplotu mám stále nad mou hranici před ovulaci. Normálně mám 36,6 a dnes ráno 36,9

Michaela02993
Závislačka 2582 příspěvků 14.04.19 12:52

@Riki96 klidně i odpoledne, některé ženy mají hcg víc zaznamenatelne v odpoledních hodinách než ráno… Ale je to prakticky jedno, když budeš těhotná čárka se ti ukáže i odpoledne, Teda aspoň to je můj názor ;)

J.O.V
Kecalka 308 příspěvků 14.04.19 13:49
@Riki96 píše:
Tak menses stále nikde. Už jsem 31dc (18dpo). Dnes koupím test. Bradavky mám jako v ohni na dotek, nevolnosti stále. Nikdy se mi to nestalo. v týdnu byl test negativní tak uvidíme teď. Prý by měla být už vidět nějaká kdybych byla v tom. Muzu se testnout i odpoledne či jen ráno? Jelikož mám směny a vstávám velmi brzy příští týden tak bych v umělém světle třeba ani ducha nezaznamenala. :/ Teplotu mám stále nad mou hranici před ovulaci. Normálně mám 36,6 a dnes ráno 36,9

Já měla v odpoledních hodinách HCG lepší než ráno. Testni, myslím že tam budou // :lol:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama