Bazální teplota po oplodnění

41
19.5.05 10:39

Bazální teplota po oplodnění

Ahoj holky,
jsem opět v té nepříjemné fázi čekání, jestli se to povedlo, nebo ne. Bohužel si myslím, že zas nic :cry: Jsem asi 12 dní po ovulaci a nemám žádný hlen. Po ovulaci mi teplota stoupala tak krásně, jak ještě nikdy. Obvykle mám ty teploty dost kolísavé, ale tentokrát krásně postupně vzrůstaly. Desátý den cyklu se teplota vyšplhala na 37,0 (což se u mě jen tak neukáže, jsem docela studená :wink: ) Ale včera mi klesla na 36,9 a dnes jsem naměřila 36,92. Takže pokles asi značí, že se tuleníčko nepovedlo :cry: :cry: :cry: Četla jsem, že po uhnízdění vajíčka bazální teplota ještě víc vzroste, což se u mě nestalo.
Jaké máte zkušenosti s teplotami po oplodnění vy???
MYslíte, že ještě je naděje, že jsem těhotná?
Díky za odpovědi,
ahoj Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3126
19.5.05 11:22

Ahoj Katko,

naděje je vždy a říká se, že umírá poslední :wink:
Jinak moje zkušenosti jsou ty, že se teplota musí držet déle jak 18 ? dní po ovu nahoře. Pak to jasně značí těhotenství. U mě to bylo vždy tak, ž třeba ještě 16 den po ovu jsem měla teplotu 37,1 a druhý den už byla 36,8 no a odpoledne jsem to dostala. Vím, že je to k vzteku, protože do posledního dne nevíš na čem jsi :( :( Když jsem otěhulkovala, tak se teplota držela nad 37 dost dlouho a pak už jsem jen viděla dvě // na testíku. Bohužel jsem 2× potratila :( :( :( :cry: Ted mám na 3 měsíce HA a už jen měsíc a týden a zase se vrhneme na tuleníčko.

Asi nejlepší je na to fakt nemyslet. vyprdnout se na všechna měření a prostě si tulení užívat.

Držím palečky, aby jsi byla těhulka a viděla krásné dvě tlusté // !

Papa Kačka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
343
19.5.05 12:50

Ahojte Katky,

tak i já mám čerstvou zkušenost, že teplota se může držet nahoře až do MS. Právě dneska jsem měla být 16. DPO, dělala jsem si naděje, protože takhle dlouhou lut. fázi jsem ještě neměla i křivka BT byla mírně stoupající, ale ráno BT klesla na 36.6 :-( a jsem rázem 1.DC…
U tebe ale ten pokles BT není zatím nijak výrazný, takže nic není ztraceno!

Sama mám dotaz na Kačku č.2 - HA Ti napsala Dr. jako léčbu - myslím, tím, že po vysazení někomu pomůže rychleji otěhotnět, nebo máte nařízenou pauzu ve snažení kvůli těm 2 potratům?

Vám oběma i dalším snažilkám, přeji hodně úspěchů :-))
V.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3126
19.5.05 13:22

Ahojky Viki,

HA mi dal dr. kvůli tomu, že by ted nebylo nejlepší otěhulkovat, protože mám oslabený organismus a mohl by na to opět zareagovat potratem :cry: :cry: :cry: Navíc mi po minulém vyšetření sdělil, že mám na pravém vaječníku cystu, která to nejspíš všechno způsobila :evil: Takže po 3 měsíční léčbě HA by měla zmizet a i by se mi měla zvýšit šance na otěhulkování :lol: Dr., mě upozornil, že po takovéto léčbě se mohou podařit i dvojčátka :lol: :lol: No a jelikož to budeme zkoušet mimo stres, protože pojedeme v červenci na dovču k moři, tak je šance víc než reálná :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ty BT jsou fakt k vzteku !!! Moc dobře ten pocit znám ! :evil:

Papa Kačka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama