Bazalní teplota s clostilbegytem

35
7.1.21 12:26

Bazalní teplota s clostilbegytem

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat zda některá z vás měřila bazální teplota a brala clostilbegyt.
Dam sem grafy. Merim uz 4 měsíce a vím tedy že když přijde ms teplota klesne a je nízký do doby než je ovulace pak vyskočí a drzi se nahoře, bohužel vždy přijde ms. Takže teplota zas klesne. Minuly měsíc tomu tak bylo, ale tento jsem dostala ms a teplota klesla jen o 0,10 stupeň a pak po ms jsem změnila a rozdíl byl 0,02 stupně (vždy mi postupně klesala do teplota predovulacnich).. pak klesla o 0,25 a dnes stoupla o 0,28… a to jsem 12 DC. Takze 2-3 dny před ovu. Ptijde mi to divný nikdy jsem právě neměla nějaký vykyvy teplot před ovu. Cetla jsem ze clostilbegyt může ovlivnit teplotu. Tak se chci zeptat zda některá z vás to tak měla taky. Ovulacni testy si dělám taky ale taky mi přijde že to na to má vliv ten clostilbegyt prave.
Dávám sem jaky jsem měla minuly cyklus. Který mám obvykle stejný.
Další 2 grafy jsou tento cyklus
Podle FF mám mít ovu 9.1 tedy 14 DC. Tak uvidíme ale ta teplota mi nejde nějak do hlavy. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7.1.21 12:49

Edit: napsala jsem sem hroznou blbost! Myslím si, že je to akorát chybka v měření.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
7.1.21 14:23

Chyba v měření není. Není jak ji udělat. Teploměr ifertracker mám na sobě minimálně 6 hodin a měří za noc xkrat tisíc. Měření. A merim ještě ráno normálním pro jistotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat