Bazální teplota verzus Gravitest

6165
27.7.05 17:13

Bazální teplota verzus gravitest

Zdravím všechny spřízněné duše. Kdo měl podobnou zkušenost a může mi poradit? Jsem totiž 29 den MC, bazální teplota se pohybuje mezi 37.2-37.4C, dnes ráno jsem si udělala test a byl negativní. Jsem z toho docela rozčarovaná. Nevím co si myslet. Snažíme se 1 rok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

596
27.7.05 17:45

Ahoj Zuzanica,mne sa síce nič podobné nestalo,ale keďže sa snažíme o mimi už 16 mesiacov tak aké-také skúsenosti s BT mám.Ak máš pravidelný menštruačný cyklus 28 dní,tak podľa BT,to u teba vyzerá veľmi nádejne :D .To,že ti tehotenský test vyšiel negatívny ešte nič neznamená,pretože to môže u teba byť ešte predčasné.(Odporúčam ti čo samozrejme aj vieš) testovať najskôr za tri alebo štyri dni.Ináč moja kámoška testovalá štyrikrát a z toho tri krát jej test vyšiel negatívny až štvrtý bol ten správny :D :D :D

Prajem ti aby sa tvoje očakávanie naplnilo,pá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6165
27.7.05 17:49

Ahoj Sofi,
Díky moc za podporu. Zatím se mrcha nepřihnala. Nic moc příznaky taky nejsou, Jen motolice a občas tlak v pobříšku. Cyklus mívám tak 28-30.Jak jsi na tom ty, jestli se můžu zeptat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
27.7.05 17:53

Ahoj
mně se totéž stalo minulý měsíc. Byla jsem už 30 DC, teplotu jsem měla 36,9 a už jsem se skoro radovala. Jenže o den později jsem měla teplotu jen 36,5 a do večera jsem to dostala. Zase další zklamání. Ale koupila jsem si ovulační tester, tak to teď zkouším podle něj a porovnávám to i s teplotou- je to hotová alchymie. Zdraví Martina

• Nahlásit
  • Citovat
6165
27.7.05 17:55

Ahoj Marti,. to je mi líto, uvidíme zítra jak to bude se mnou vypadat, co teplota ukáže? Já si taky žádné pláné naděje nedělám, ovulaci jsme totiž nestihly o 2 dny…tak nevím, nevím, vše je ve hvězdách…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
27.7.05 18:02

jéé, já se zapomněla přihlásit
Já mám ještě jeden problém, podle testu jsem měla ovulaci až asi 21DC. A jestliže jsem to dostala 31DC, je dost možné, že oplodněné vajíčko nemá čas se uhnízdit. Ach jo, moje švagrová už má 4 děti a všechny počala hned první měsíc, kdy se snažili. Martina

• Nahlásit
  • Citovat
6165
27.7.05 18:08

Ahoj Marti,
Tomu se pak říká spravedlnost, viď? Jestliže máš ovulaci až 21.dMC, tak je dost možné , že pro krátkou luteální fázi se opravdu mimísek nestačí řádně zavrtat. Ale nevěš hlavu, já ji taky zatím nevěším. Moje švagrová se nedávno vdávala a začali mluvit o dětech. Mám z toho hroznej pocit až přijde, že je těhotná, protože já už se tady snažím rok a nic. Né že bych ji to nepřála!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
27.7.05 18:21

Já ti rozumím, když přišla švagrová s tím, že čekají čtvrté dítě, které původně vůbec nechtěli, tak mi bylo do breku, zkrátka byla jsem z toho celá špatná. A teď bych tu jejich cácorku upusinkovala, jak je sladká.
Tak doufám, že to zítra ani popoz… nedostaneš a budeš se radovat z dvou čárek. Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6165
27.7.05 18:32

Přijde mi to až téměř nemožné, že by to tak mohlo být. Byla bych ten nejšťastnější človíček...... Taky držím palečky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
27.7.05 23:59

Ahojky holčiny,

všude na těch testíkách píšou, že by se // na testu mělo objevit už 10 dní po oplodnění tedy po ovulaci. Ale moc tomu nevěřim. Holky většinou píšou, že se jim // ukáží až tak za 20 dní. Tak nevěšte hlavu a testujte. U každého je to asi jiné. Já sem taky rok po vysazení a zatim neuspěch. Tak všem držím palce. Pa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
576
28.7.05 07:21

Ahoj holky,
sleduji vaši diskuzi, to zklamání z / je fakt hrozný, ale také jsem už slyšela, že se někomu objeví // až později. Tak to třeba není ještě ztraceno. My se snažíme také rok, zatím si měřím BT, koupila jsem mikroskop na ovul, ale ten zatím nic moc neukazuje.
Marti, zkus se zeptat dr, na uhnízdění by měl být dobrý Utrogestan, já ho teď budu brát druhý měsíc od 20 dc do MS (ale doufám, že už tu mrchu neuvidím). Pokud se potvora dostaví, budu muset jít na vyšetření HSG - průchodnost vejcovodů :roll: .
S tou švagrovou jsem na tom také podobně. Svagrové je sice 38, ale teď má třetí dítě (je mu sice už rok), ale když jsem se to dozvěděla, také mi už bylo do breku, protože v té době jsme už měli nechráněné tulení, sice bez snažení, ale také mě to zasáhlo.
Tak ať na ty švagrovky brzy vyzrajem!

Držím všem palečky a hlavně brzké //

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
343
28.7.05 07:22

Ahoj Zuzi a ostatní snažilky,

při testování hodně záleží kolikátý DPO jste. Když proběhla OVU 20.DC, tak 29-30DC je na testování brzy.....
Já měla OVU 20.DC (tulení 19.DC večer), BT se nepohybovala v nijak závratných výškách (36.7-9) a 33.DC (13DPO) se k mému úžasu 8O ukázaly na testu //!!! Snažili jsme se rok.......
Všem Vám držím palečky a věřím, že i na Vás „jednou dojde“ :D .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
576
28.7.05 07:26

Ahoj Viki,
to je krásný příběh. Moc moc graguluji. Také se snažíme rok. Někdy se bojím, že to nepůjde, ale právě slyším takové úspěchy, tak si říkám, že to musí vyjít. Dneska jsem 18 dc, a ovul jsem měla dle BT i dr 15 dc. Tuleníčko proběhlo, tak teď už zase to čekání.
Ještě jednou blahopřeji ke krásnému metříku!!! :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6165
28.7.05 08:51

Ahoj holky,
Díky moc za podporu a gratuluji k // na testíku!
Já hlásím zatím stav beze změny, dnes 30DMC, v 5.30 teplota 37.1C. Večer jsem měla pocit, že už to musí přijít, protože jsme měla obvyklý tlak v nohou, ale ráno zase nic. Jen mě malinko začínají pobolívat prsa?Zuzi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
28.7.05 09:36

Ahojky, jsem tu zas!
Zuzko, to asi fakt vypadá na těhotenství, když máš teplotu pořád takhle krásně vysokou. Zkus si udělat jiný test. Já jsem dnes 27 DC a teplotu už mám 36, 5, takže těhotná nejsem.
Jinak jsem od listopadu do února brala clostilbegyt, bohužel to nebylo k ničemu, folikuly sice narostly, ale neotěhotněla jsem. Na ten utrogestan se doktorky zeptám, jenže já mám takovou doktorku, co by mě nejradši poslala do reprodukčního centra, než se se mnou takhle babrala. čauuuu Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama